Najstaršie ženské remeslo jej však vynáša toľko penazí, že nejeden úspešný podnikateľ by jej závidel. Alica Little (27) je prostitútka v slávnom dome lásky Moonlight Bunny Ranch v nevadskom Carson City, kde si len za minulý rok zarobila niekoľko miliónov dolárov. Alica sa narodila v Írsku. Do USA sa s rodičmi presťahovala keď mala iba 5 rokov. Podľa jej slov nikdy v živote netúžila pracovať ako prostitútka. 

Alica Little (27)
Alica Little (27)
Zdroj: youtube, twitter, facebook

SEXI FOTO Alice nájdete v galérii >>>

Vyskúšala už mnoho zamestnaní, no vždy chcela pracovať s ľudmi a chcela robiť to, čo v nej bude prebúdzať vášeň. V roku 2016 si táto sympatická mladá žena uvedomila, že práve prostitúcia by mohlo byť to pravé orechové. "Nikdy v živote ma nič nenapĺňalo tak, ako práca v Moonlight Bunny Ranch," hovorí spokojná a bohatá prostitútka. Na "ranči lásky" najprv chcela zostať iba dočasne, no dnes sú to už tri roky.

Alica Little (27)
Alica Little (27)
Zdroj: youtube, twitter, facebook

 

"Je to moja voľba. Som tu slobodne a dobrovoľne. Mala som viac možností, no pracovať ako sexuálna spoločníčka mi vyhovuje najviac," dodala. Medzi jej zákazníkov nepatria iba jednotlivci. Dennodenne "obšťastňuje" aj páry. "Viete, keď vás expert na sexuálne praktiky pochváli v činnostiach ako je bičovanie či priväzovanie, môže to do vášho života priniesť skutočne nové vzrušenie," vysvetlila Alica. Všetky dievčatá v Moonlight Bunny Ranch ponúkajú klientom iba to, čo samé chcú. Ona sa však zameriava na "terapeutické sexuálne služby". Cena za niečo takéto sa pohybuje od 2 tisíc dolárov za hodinu vyššie.

Prečítajte si aj: