FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Alina sa v roku 2004 vyzliekla pre ruský pánsky magazín a pred objektívom pózovala úplne nahá. Zabalená bola v kožušine, ktorá jej zakrývala intímne partie. "Ani som ju nemusel presviedčať. Išla hneď do toho," povedal fotograf Mikhail Korolov. Už v tom čase sa mala kráska, ktorá získala zlatú medailu na Olympijských hrách v Aténach, stretnúť s ruským prezidentom. Od roku 2018, odkedy sa objavili fámy o jej tehotenstve, však záhadne zmizla. 

 

Ako informuje britský denník The Sun, Alina chcela svoje tehotenstvo utajiť, čo sa jej, žiaľ, nepodarilo. Začiatkom tohto roku zas informoval denník Daily Mail o tom, že Alina porodila dvojičky na jednej zo súkromných kliník v Moskve.

Kvôli pôrodu vraj nemocničný personál uzatvoril celé štvrté poschodie vrátane výskumného centra pre pôrodnicu a gynekológiu. Ešte pred jej príchodom prehľadala ochranka kvôli bezpečnosti celú budovu. „Z pôrodnej sály nakoniec vykázali polovicu lekárskeho tímu,“ povedal tajný zdroj pre ruské noviny Moskovsky komsomolets. O tom, či sú novorodenci skutočne deťmi ruského prezidenta, však žiadne záznamy neexistujú.

Anketa
Veríte, že Alina porodila Putinovi dvojičky?
  • 74%
  • 26%

Rusi sú však presvedčení, že s Kabajevovou tvoria milenecký pár už dlhé roky.  Ich milenecký pomer bol v krajine verejným tajomstvom už od roku 2008. Putin sa však napriek tomu rozišiel so svojou manželkou až v roku 2014. To, kde sa v súčasnosti Alina nachádza, zostáva naďalej veľkou záhadou. "Je veľmi ťažké sa s ňou skontaktovať. Ale musím ju rešpektovať a v jej súkromí sa hrabať nechcem," povedal jej kolega, gymnasta Pal Lyasan Utiasheva, ktorého na sociálnej sieti Instagram sleduje takmer 5 miliónov sledovateľov. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: