VIAC FOTO nájdete TU >>>

Predstavte si, že ste niekde na dovolenke. Oddychujete na pláži, ale treba sa predsa ísť aj schladiť do vody. Tak po kolená sa odváži asi každý. Predstavte si však, že by ste museli plávať až k vzdialenej bóji. Pod vami je niekoľko metrov hlboká voda. A niečo sa o vás obtrelo. Aký to vo vás vyvoláva pocit? Ak vás neznáme hĺbky plné života desia, trpíte talasofóbiou. Talasofóbia je strach z veľkého množstva vody a z toho, čo všetko v nej môže byť ukryté.

Anketa
Trpíte talasofóbiou?

Hoci mnohí z nás milujú výlety na pláž alebo kúpanie v teplom jazere, iným ľuďom tieto miesta naháňajú najhoršie nočné mory. A ak ste si istí, že ste výlučne suchozemský tvor, možno sa budete chcieť nasledujúcim fotografiám vyhnúť. Ak však máte záujem preskúmať hlbiny oceánu, čaká vás skutočná lahôdka.

Od obrovských záhadných tvorov až po úplné čierne priepasti, na ktorých dno ešte nikto nikdy nevidel. Z týchto desivých fotografií, ktoré pripravil portál BoredPanda, vám bude behať mráz po chrbte.

#1

VIAC DESIVÝCH ZÁBEROV z hlbín mora nájdete TU!
Vo Francúzsku sa nachádza"La Fosse Dionne" zdanlivo bezodná vodná jama. Napriek niekoľkým pokusom potápačov sa jej hĺbku nepodarilo nájsť. Jej skúmanie je teraz prísne kontrolované, pretože došlo k viacerým úmrtiam.
Zdroj: BoredPanda

Článok pokračuje na ďalšej strane >>>