Ako prebieha pracovný deň obéznej hviezdy? FOTO nájdete TU

Caitlin Finley (26) si na živobytie zarába v skutku bizarným spôsobom. Namiesto poctivej práce sa mladé dievča rozhodlo pre peniaze obetovať to najcennejšie, čo má - svoje zdravie. " Som na svoje telo hrdá,"vyhlásila takmer 200-kilová Caitlin v šokujúcej reportáži pre stanicu Barcroft TV. Práve jej váha a prejedanie sa sú jej „chlebom každodenným“. Caitlin sa pritom netají, že lásku k nezdravému jedlu si pestuje už od detstva.

Namiesto poctivej práce sa mladé dievča rozhodlo pre peniaze obetovať to najcennejšie, čo má - svoje zdravie.
Namiesto poctivej práce sa mladé dievča rozhodlo pre peniaze obetovať to najcennejšie, čo má - svoje zdravie.
Zdroj: youtube

Už ako 7-ročná vážila úctyhodných 55 kilogramov, čo povzbudilo jej rovesníkov k posmeškom a urážkam. V puberte sa teda rozhodla svoj život zmeniť, a tak začala poctivo cvičiť a zdravo sa stravovať. Bohužiaľ, čím bola Caitlin štíhlejšia, tým menej príjemne sa vo svojom tele cítila: " Schudla som z 90 kilogramov na 70, ale bolo mi z toho strašne. Cítila som, že mám byť veľká a prišlo mi to, ako keby som zrádzala samú seba." Raz však narazila na internetovú stránku obéznych modeliek. Jedna zo žien, ktorá vážila 270 kilogramov, jej v tom momente pripadala ako bohyňa.

Vtedy prišla na to, čím sa chce stať. A tak, keď dovŕšila 18 rokov, sekla so školou a rozhodla sa stať supersize modelkou. V tom jej pomohla erotická stránka, na ktorej dnes vystupuje ako Calico Bombshell.

V čom spočíva jej práca?

Caitlin v podstate zarába na tom, že každý deň pred kamerou príjme 10 000 kilokalórií v podobe nezdravého jedla. Medzi jej najobľúbenejšie pritom patrí pizza či hamburger. Aby bol výsledok dokonalý, zapíja tony jedla sladenými nápojmi. Jej fanúšikovia a obdivovatelia jej za online prejedanie radi zaplatia. "Keď som šla nakrúcať prvýkrát, bola som nervózna, no potom to už bola zábava. Muži milujú, ako sa mi hýbe brucho a nevedia sa nabažiť mojej celulitídy. Majú radi veľké, krásne dievčatá. Nehanbím sa za to, čo robím."

„Som na svoje telo hrdá,“ vyhlásila takmer 200-kilová Caitlin v šokujúcej reportáži pre stanicu Barcroft TV.
„Som na svoje telo hrdá,“ vyhlásila takmer 200-kilová Caitlin v šokujúcej reportáži pre stanicu Barcroft TV.
Zdroj: youtube

Jej základný týždenný zárobok je okolo 156 eur. Ak si však k tomu priráta aj platený odber noviniek z jej stránky a špeciálne požiadavky zákazníkov, vie si zarobiť vcelku slušný peniaz. Okrem videí tiež ponúka obrovské množstvo fotografií. Ako sama uviedla, nikdy sa nefotografuje nahá, ale v spodnom prádle. S tým jej pomáha hrdá matka, ktorá na kariére svojej dcéry nevidí nič zlé. Caitlin je podľa nej krásna a úspešná mladá žena a ona, ako správny rodič, sa ju snaží podporovať. Práve preto jej radí aj s výberom fotografií alebo ju povzbudzuje k chuti do jedla.

Caitlin sa však snaží, aby jej priberanie nemalo fatálne následky na jej zdraví. "Som úplne zdravá. Chodievam na pravidelné lekárske prehliadky a pokiaľ nenastanú žiadne zdravotné problémy, chcem v tomto živote pokračovať." Jej cieľom je pritom pribrať na maximálnu možnú hmotnosť, ktorá ju nepripúta na lôžko.

Prečítajte si aj: