Dlhé roky stála po boku svojho manžela, dnes mieri do Bieleho domu ona. Aj keď si Clintonová potrpí na elegantné kostýmčeky, nie vždy tomu bolo tak. Na vysokej škole sa skôr pasovala do pozície sivej myšky ako do lámačky mužských sŕdc. O to prekvapivejší bol teda fakt, keď sa okuliarnatá a neupravená feministka dala dokopy s fešákom a jej budúcim manželom Billom.

Možno práve láska stále za jej prerodom zo škaredého káčatka v pôvabnú ženu. Mladá Clintonová si totiž práve pri Billovi odfarbila vlasy, okuliare vymenila za kontaktné šošovky a zo skrine vyhodila všetky vyťahané svetre.

Záhada Trumpovho účesu odhalená: O tajomstve jeho vlasov prehovorila kaderníčka!

Clintonová sa už teraz zapísala do dejín Spojených štátov: Je oficiálnou kandidátkou, ženám odkázala jedno!

Premiérka: Donald Trump je sexuálny predátor!

Ako roky plynuli, Clintonová menila nielen svoj šatník, ale aj účesy. Ako prvá dáma si pestovala dĺžku tesne pod plecia, ktorú neskôr vymenila za praktickejší kratší strih. Kandidátka rada siahala aj po vlasových doplnkoch, ako dievčenská čelenka či nevkusná gumička do vlasov.

Kontroverzný Donald Trump experimentoval so svojím vzhľadom o niečo menej ako Clintonová. Svojej legendárnej prehadzovačke je totiž verný viac ako dvadsať rokov! Jeho vlasy však boli kedysi oveľa hustejšie a o odtieň tmavšie ako dnes. V súčasnosti má na hlave nelichotivé žlté pačesy, ktoré si miliardár udržuje pravdepodobne pre svoju mladú manželku Melániu. Nezhody panujú aj v tom, či extrovertný kandidát nosí príčesky alebo sú jeho vlasy pravé.