FOTO Pohľad na jej hrob vháňa do očí slzy!

Dospievajúca hviezdička Mya-Lecia Naylorová, ktorá zažiarila aj po boku Toma Hanksa (62) vo filme Atlas mrakov, si podľa informácií denníka Daily Mail siahla na svoj život. Mladučkú herečku našla 7. apríla obesenú v dome jej matka Zena Beggsová (46). Napriek tomu, že dcéru objavila len chvíľu po tom, ako skratový čin spáchala, ani privolaná pomoc a rýchly prevoz do nemocnice jej život nezachránili.

Vo filme Atlas mrakov.
Vo filme Atlas mrakov.
Zdroj: instagram

K skratovému konaniu malo údajne dôjsť po telefonáte zo školy, v ktorom bolo rodičom oznámené, že ich dcére sa zhoršili známky. Následkom tohto oznamu jej bola zakázaná účasť na večierku, a tak svoj posledný deň strávila v spoločnosti rodiny pozeraním filmu, v ktorom sa objavila samovražda. Práve to v spojitosti so sklamaním mohlo viesť k jej zúfalému činu. Podľa slov jej mamy však nešlo o plánovanú samovraždu, ale o protest voči zákazu zúčastniť sa večierku. Jej smrť tak označila za nešťastnú náhodu.

Viac FOTO krásnej herečky nájdete TU!

Po jej smrti ostalo vo vzduchu visieť množstvo otázok. Mya-Lecia mala vo svojich diároch obrovské plány. Jej meno sa napríklad objavilo medzi prvými potvrdenými hercami seriálového spracovania úspešných kníh Zaklínač. Rovnako túžila rozbehnúť aj svoju spevácku kariéru.

Talentovaná herečka si siahla na život.
Talentovaná herečka si siahla na život.
Zdroj: instagram

O jej samovražde sa pri tom špekulovalo už v apríli, keď sa na instagramovej stránke seriálu Almost Never, kde hrala, objavil pod tragickým oznamom komentár s odkazom na britskú Linku bezpečia. "Vieme, že táto správa je veľmi zdrvujúca, ale vždy môžeme pomôcť si o svojich problémoch porozprávať s priateľmi alebo s dospelými. Pokiaľ máte pocit, že neexistuje nikto, s kým si o svojich problémoch pohovoriť, môžete zavolať na detskú linku pomoci,"stálo v ozname na instagrame.

Mohlo by vás zaujímať: