"Zabila som ti mamu," povedala s úsmevom Kristína svojmu mužovi, ktorý prišiel z roboty a chcel zistiť, prečo sa medzi sebou ženy pohádali. Dôvodom všetkého mala byť ostrá diskusia o tom, čo budú variť na obed. Celé to skončilo doslova nožom v chrbte a vidlami v bruchu.

VŠETKY fotky nájdete v galérii <<<<<

Kristina Kulcar (31)
Kristina Kulcar (31)
Zdroj: youtube

"Keď som prišiel z roboty, videl som, že moja žena stojí na detskom ihrisku s oboma našimi deťmi. Spýtal som sa, čo sa stalo. Ona mi s úsmevom povedala, že zabila moju mamu," povedal 41-ročný Zoltán, manžel Kristíny. "Keď som odchádzal do roboty, všade bol pokoj, vôbec tomu nerozumiem. Dohodli sa, že nebudú nič variť lebo zostalo jedlo zo včera," dodal.

Úplne zbytočná hádka však skončila tragicky a nikto s určitou presnosťou nevie povedať, čo sa medzi ženami udialo. 

41-ročný Zoltán.
41-ročný Zoltán.
Zdroj: youtube

VŠETKY fotky nájdete v galérii <<<<<

O niekoľko minút už boli na scéne samozrejme policajti a sanitka. 59-ročná žena už ale nejavila žiadne známky života. Policajti ju našli ležať na zemi a v jej chrbe bol zabodnutý veľký kuchynský nôž. Vedla jej mŕtveho tela tiež ležali krvavé vidly na seno. Kristína sa ku všetkému priznala a muži zákona ju okamžite zhabali. Kvôli tehotenstvu poputovala do vojenského väzenia. Aký osud ju teraz čaká, nevedno.