Detailné FOTO Kristeninho vylepšeného tela nájdete TU!

Ten druhý prípad je aj 28-ročná Kristen Sniderová, ktorá sa stala svojim telom a vzhľadom doslova posadnutá. Závislosť a túžba po dokonalosti sa u Kristen spustili ešte v puberte, keď sa v škole stretávala s kritikou a posmeškami od spolužiakov na jej bacuľatú postavu. Postupne svoj odraz v zrkadle začala nenávidieť a so všetkým sa rozhodla bojovať.

Nechala siupraviť čelo, nos, pery aj lícne kosti.
Nechala siupraviť čelo, nos, pery aj lícne kosti.
Zdroj: Profimedia

Napriek tomu, že sa jej do osemnástich narodenín podarilo schudnúť spokojnosť s vlastným telom sa nedostavila. Štíhlej postave zrazu chýbali ženské krivky, a tak sa aj napriek nesúhlasu rodiny vrhla v marci 2010 prvýkrát pod skalpel. Nadšená zo zväčšeného poprsia sa na seba v zrkadle nedokázala vynadívať a približne v tom čase sa u nej spustila akási závislosť na kozmetických a chirurgických úpravách.

Od roku 2010 podstúpila dvadsať plastických operácii, ktoré zahŕňali implantáty do sedacieho svalu, čela, lícnych kostí, ďalšie zväčšenie poprsia, úpravu nosa, zväčšenie pier aj odstránenie rebier.

Zadoch si nechala zväčšiť dvakrát.
Zadoch si nechala zväčšiť dvakrát.
Zdroj: Profimedia

"Po prvej operácii som bola tak šťastná, že som vlastne plakala. Donútilo ma to uvedomiť si, že ak ste šikovní naozaj môžete mať takmer čokoľvek a dosiahnuť, čo chcete." Moje prvé zväčšenie pŕs bolo bránou, ktorá mi pomohla nájsť chyby na viac plastických vylepšení. Zotavenie nebolo zlé a ukázalo sa, že to, čo som chcela, bolo možné skalpelom dosiahnuť. Obraz ideálneho tela, ktorý som mala v hlave, sa dal dosiahnuť." Dodala: „Dva roky po tom som mal niekoľko procedúr, aby som si v júni 2012 vylepšila aj svoju tvár. V roku 2015 prišiel na rad aj môj zadok a ďalšie zväčšenie poprsia," prezradila mladá žena stránke News 247.

Zatiaľ však, čo je Kristen zo svojej premeny nadšená, jej rodina sa o ňu bojí. Operácie, ktoré doteraz podstúpila jej zďaleka nestačia a túži po ďalších. Jediné, čo ostáva jej milujúcej rodine je veriť, že 28-ročnej Kristen vydrží náročné zákroky, bolesť a narkózu.