Viac fotografií krásnej Anny nájdete TU

V utorok ráno prekvapila hotelových hostí sanitka a záchranári, ktorí mali namierené do izby mladého páru. Už počas predchádzajúceho večera sa mnoho ľudí na recepcii sťažovalo na hluk a hlasné hádky, ktoré vychádzali z rovnakej izby. Niekoľko z hostí počulo dokonca aj krik. Záchranárom sa na mieste naskytol nepekný pohľad na bezvládne telo krásnej brunetky, ktoré našli ležať v kúpelni.

Annu pravdepodobne vzrušovali drsnejšie praktiky. To sa jej však nakoniec stalo osudným.
Annu pravdepodobne vzrušovali drsnejšie praktiky. To sa jej však nakoniec stalo osudným.
Zdroj: instagram/facebook

Len 22-ročná Britka Anna Florence Reed sa vybrala so svojím partnerom, 29-ročným Marcom Schatzleom, na výlet do Švajčiarska, kde sa ubytovali v hoteli Ramada La Palma pri jazere Locarno. Trip sa však skončil tragicky, keď v utorok v ranných hodinách vyhlásil lekár dievčinu za mŕtvu.

Podľa výpovede jej 29-ročného Marca došlo k tragickej smrti počas sexuálnej hry, ktorá sa však zvrtla. Podľa súdnej pitvy vykonanej za účelom zistenia príčiny smrti sa na tele mladej ženy našli malé zlomeniny a drobné rezné rany. Anna však nezomrela následkom týchto poranení, ale udusením.

Svedkovia ju počuli kričať

Podľa slov polície sa už v noci pred nájdením Anninho tela sťažovali hostia hotela na ženský krik, ktorý sa ozýval okolo tretej hodiny ráno z izby číslo 501. Podľa recepčnej sa po šiestej hodine rannej objavil na recepcii jej znepokojený partner. Na recepcii sa sťažoval, že jeho priateľka má vážne zdravotné problémy. Následkom toho privolala recepčná sanitku. Annu našli ležať v kúpelni hotelovej izby o siedmej hodine ráno. Napriek tomu, že sa mladú ženu snažili oživovať, lekár po krátkej chvíli potvrdil smrť.

Marc a Anna. Z romantického výletu sa stala nočná mora.
Marc a Anna. Z romantického výletu sa stala nočná mora.
Zdroj: facebook

Otec Anny – Clive z Harrogate v severnom Yorkshire – povedal, že je „úplne zničený“ zo správ o smrti, ktoré prichádzajú päť rokov po smrti jeho ženy. Bývalý sused pána Reeda povedal: „Toto je hrozná správa. Clive si to nezaslúži." 

Mohla za smrť krásnej Anny sexuálna úchylka?

Podľa slov mladého milenca zosnulej Anny sa im sexuálne hrátky vymkli spod kontroly. Príčinou jej smrti malo byť pritom udusenie, no mladá žena mala na tele aj iné rany. Tieto znaky aj príčina smrti pri tom naznačujú, že sa pár pravdepodobne pokúšaľ o niektoré z BDSM praktík, ktoré zahŕňajú sado-maso aj nebezpečnú sexuálnu odchýlku asfyxiofíliu. To znamená, že počas pohlavného styku mohlo dôjsť k úmyselnému duseniu partnera. Nedostatok kyslíka vyvoláva počas sexuálneho vzrušenia omnoho intenzívnejšie pocity a orgazmus. Môžu za to halucinácie a postupné strácanie vedomia.

Krásnej Anne (22) sa stala osudnou sexuálna hra s partnerom
Krásnej Anne (22) sa stala osudnou sexuálna hra s partnerom
Zdroj: instagram/facebook

Pri skúšaní takýchto nebezpečných hrátok by však mal dávať pozor najmä partner, ktorý svojho partnera dusí. Vo väčšine prípadov totiž asfyxiofília vzrušuje oboch partnerov. Jedného tým, že je škrtený a druhého zas tým, že svojho partnera škrtí. Počas prichádzajúcich vĺn orgazmu a stratou kontroly nad svojou mysľou a telom však môže nastať problém v podobe bezvedomia či dokonca smrti škrteného partnera.

Prípad zabitej Anny momentálne vyšetruje polícia. V súvislosti s ním zadržali 29-ročného Nemca Marca, ktorý žije vo švajčiarskom Zürichu. Muž čelí obvineniu z vraždy či zabitia z nedbanlivosti.