Viac FOTO nájdete TU!

Britney Spears vo svojom príspevku na Instagrame zverejnila výzvu na štrajk a prerozdelenie bohatstva v USA. Spears (38) zdieľala text od spisovateľa Mimi Zhuna, ktorý obsahoval riadok: „Budeme sa navzájom živiť, prerozdeľujeme bohatstvo, štrajk.“ V komentároch ju tak fanúšikovia označili za súdružku Britney či za komunistickú princeznú. Titulok totiž obsahoval tri červené ruže, symbol, ktorý prijali členovia Demokratických socialistov Ameriky. Okrem  návratu ku komunizmu si blond kráska zmyslela, že usmerní ľudí aj počas ťažkého obdobia domácich karantén.

Britney Spears vo svojom príspevku na Instagrame zverejnila výzvu na štrajk a prerozdelenie bohatstva v USA.
Britney Spears vo svojom príspevku na Instagrame zverejnila výzvu na štrajk a prerozdelenie bohatstva v USA.
Zdroj: instagram

Americká speváčka Britney Spears vyzvala svojich fanúšikov a ľudí, aby nevnímali prísne opatrenia zle. Podľa jej slov, ktoré zdieľala vo svojom príspevku, je práve tento čas, keď sú ľudia zatvorení za múrmi svojich domov, ideálny na to, aby sme použili moderné technológie na šírenie lásky a podpory. "Počas tejto doby izolácie potrebujeme spojenie viac ako kedykoľvek predtým. Zavolajte svojim blízkym, píšte virtuálne zamilované listy. Naučme sa bozkávať a dotýkať prostredníctvom internetu," odkázala vo svojom príspevku. 

O Britney sa už istú dobu vie, že má vážne psychické problémy, ktoré sa často prejavia aj v jej videách na sociálnych sieťach. Tentokrát sa ale jej príspevok stretol skôr s obdivom ako kritikou.