Prvá dáma Francúzska Brigitte Macron (69) s manželom privítali v Elyzejskom paláci predsedu vlády Indickej republiky Narendra Módiho. Ako je už zvykom, manželka Macrona nenechala nič na náhodu a opäť sa poriadne "vyfintila". Oblečenú mala bielu obtiahnutú blúzku a namiesto elegantných nohavíc uprednostnila čiernu puzdrovú sukňu, v ktorej vynikli jej ukážkové nohy v čiernych lodičkách.

FOTO: BRIGITTE SA PORIADNE VYFINTILA, V SUKNI UKÁZALA UKÁŽKOVÉ NOHY

Len málokto by povedal, že Brigitte Macron už za rok oslávi 70. narodeniny. Prvá dáma Francúzska síce nemá v láske, keď sa jej novinári pýtajú otázky ohľadom jej veku či vysokého vekového rozdielu s jej manželom, no zato treba uznať, že na svoj vek vyzerá stále vynikajúco.

Okrem toho, že sa oblieka štýlovo, je ochotná investovať aj do kozmetických procedúr a taktiež do svojho kaderníka. Na mejkap a starostlivosť o vlasy minie podľa britského denníka The Telegrapf62 400 eur za rok, čo je na jediný mesiac viac ako päťtisíc eur.

Anketa
Máte radi prvú dámu Francúzska, Brigitte Macron?

Prvá dáma Francúzska je známa aj tým, že je schopná za topánky svojej obľúbenej značky Louis Vuitton vyhodiť 800 eur alebo za blúzku vyše 1 200.

Prečítajte si aj:

Macron ľutuje, že sa do predvolebnej kampane nezapojil skôr: Zabránila mu v tom Ukrajina

VIDEO Macron vystúpil na svojom prvom predvolebnom zhromaždení

NELICHOTIVÉ FOTO manželky Macrona: Vrásky a čudný výraz, z týchto záberov nadšená nebude!