Kontroverzné FOTO nájdete TU!

Virginia Giuffre rodená Robertsová sa počas výpovede v roku 2011 podelila s vyšetrovateľmi o kuriózne detaily zo sexuálneho otroctva. Jeffrey Epstein ju podľa jej slov po dovŕšení osemnástich narodenín požiadal, aby mu vynosila dieťa. Na sexuálne hrátky už totiž preňho bola príliš stará. V rozhovore pre FBI uviedla, že o tomto pláne - porodiť dieťa - ju informoval Epstein spolu s Ghislaine Maxwellovou. Po pôrode by tak dieťa ostalo vo výchove zvrátenej dvojice.

Virginia mala len 15 keď ju Epstein prvýkrát znásilnil a ponúkol priateľom.
Zdroj: youtube

"Povedali, že budem musieť podpísať zmluvu, ktorou sa vzdávam práv na dieťaťa," uviedla Robertsová, ktorej bolo dodané, že za svoje služby dostane luxusný dom. "Bola to facka," dodala. O chvíľu neskôr sa jej podarilo utiecť, po tom, čo bola poslaná do Thajska na svoje 19. narodeniny, aby sa zúčastnila na masérskom kurze, po ktorom mala naspäť priletieť s ďalšou neplnoletou otrokyňou pre zvráteného miliardára. Našťastie sa z Ázie už nevrátila. Na ceste stretla svojho terajšieho manžela a spolu s ním sa do roku 2011 schovávala v Austrálii. Až keď ju oslovila FBI, bola ochotná podať výpoveď na konzuláte.

Túžil vytvoriť vlastnú rasu

Podľa viacerých zdrojov a výpovedí túžil Epstein po tom, aby sa jeho DNA rozmnožila a jeho deti by tak tvorili akúsi dokonalú rasu. Svojho času sa hovorilo aj o farme v Texase, kde mal v pláne zadržiavať 20 žien, ktoré by boli oplodnené spermiami najinteligentnejších vedcov z celého sveta, čím by sa zlepšil geneticky fond ľudstva. Našťastie jeho zámer nevyšiel a Epstein sa musel uspokojiť aj s možnosťou, že bude šíriť len svoj vlastný geneticky fond.

Princ Andrew ju mal sexuálne zneužiť trikrát.
Zdroj: youtube

 

Medzi jeho obeťami by sa do dnešného dňa malo nachádzať viac ako 100 dievčat, ktoré boli do jeho domu privádzané prostredníctvom falošnej modelingovej agentúry, ktorá namiesto kariéry budovala ich sexuálny vzťah k Epsteinovi a dievčatá ponúkala na luxusných párty významným ľudom.

Dospelé ho nevzrušovali

Keď však dievčina dovŕšila dospelosť, prestala byť pre Epsteina zaujímavá. Z niektorých si neskôr urobil svoje dohadzovačky, podobne ako z Košičanky Nade Marcinkovej (33), ktorej po jej službe otrokyne poskytol okrem skvelého vzdelania aj priestor na vlastné podnikanie v letectve. Svoju úchylku na mladučké dievčatká pri tom často obhajoval tvrdením, že sex s neplnoletou osobou by nemal byť považovaný za trestný čin. Opieral sa pri tom o históriu, kde ľudia súložili v omnoho mladšou veku, ako je dnes oficiálne povolené.

Mohlo by vás zaujímať: