V rozhovore pre americkú televíziu CBS Ivana prezradila mnohé zákutia rodiny Trumpovcov. So súčasným prezidentom USA sa vzali v roku 1977 a porodila mu tri deti - Donalda, Erica a dcéru Ivanku. Rodáčka z Česka a bývalá modelka prezradila aj to, ako ťažko prežívala s ratolesťami aféru ich otca s herečkou Marlou Marplesovou. "Môžem len krútiť hlavu nad tým, aké hrozné to bolo. Vždy, keď som zapla televíziu, počula som svoje meno,"

Manželstvo napokon stroskotalo. Ivana okrem negatívnych momentov ale zmieňuje aj tie úsmevné. Dnes už spolupracovníčka Trumpa v Bielom dome, jeho dcéra Ivanka, mala v 14 rokoch divoké obdobie. Domov prišla s modrými vlasmi. "Šalela som," priznáva jej matka.

Ivana a Donald vraj komunikujú raz týždenne. Svoje deti často podporujú bok po boku.
Ivana a Donald vraj komunikujú raz týždenne. Svoje deti často podporujú bok po boku.
Getty Images

Kým Marplesovú považuje 68-ročná Ivana za obyčajnú nulu, súčasnú manželku svojho bývalého muža rešpektuje. "Nuž, jedna je nikým a druhá je prvou dámou," poznamenala.

Ivanin vzťah s Donaldom, ktorý bol po rozvode na bode mrazu, sa postupne vylepšil. Obdobie zmierenia približuje aj v knihe a nazýva ho "otepľovanie vzťahov". Komunikujú spolu vraj minimálne raz týždenne.

In RAISING TRUMP, #IvanaTrump reflects on her extraordinary life and recounts the lessons she taught her children as they were growing up. pic.twitter.com/KUmuRSPQ4y

— Gallery Books (@GalleryBooks) 27. septembra 2017

A čo Ivana a politika? Zmienila aj ponuku stať sa americkou veľvyslankyňou v Česku. Má v tom však jasno. "Prečo by som mala povedať zbohom Miami v zime, Saint-Tropez cez leto a New Yorku na jar a na jeseň? Môj život je perfektný," tvrdí. Ďalšie detaily odhaľuje v spomínanej knižke, na ktorej tvorbe sa podieľali aj jej tri deti.

Čítajte viac: