Posledné FOTO Epsteina po "samovražde" nájdete TU!

Americký analytik Stephen Lendman tvrdí, že miliardár a obchodník s ľuďmi Jeffrey Epstein bol zavraždený pre ochranu detailov vyššieho záujmu. Oficiálny popis samovraždy finančného magnáta vo väznici má byť len zásterkou.

Obesiť sa mal na kovovej posteli. Jeho samovražda však nedáva zmysel.
Zdroj: twitter

Jeho smrť totiž nasleduje po odpečatení 2000 strán dokumentov, ktoré v piatok pred jeho smrťou spojilo mnoho významných ľudí s jeho vykorisťovaním maloletých dievčat, kupliarstva a nezákonnými sexuálnymi aktivitami. Lendman upozorňuje na skutočnosť, že po prvom údajnom pokuse o samovraždu v júli mal byť Epstein prísnejšie kontrolovaný, jeho cela mala byť monitorovaná kamerovým systémom a mal mať spoluväzňa.

Záhadná smrť prísne stráženého väzňa

Zrušenie tejto ochrany prišlo koncom júla a následne v piatok pred jeho smrťou bol z cely odvedený aj jeho spoluväzeň. Tieto detaily vraj poukazujú na to, že v hre bolo namočených viac vplyvných rúk, ktoré dokázali potiahnuť za správne šnúrky a Epsteina navždy umlčať. Všetko však malo pôsobiť ako samovražda. Problém s Epsteinom podľa neho spočíva práve v jeho kontaktoch od politikov cez celebrity či členov kráľovskej rodiny. Všetci títo mocní ľudia využívali Epsteinovo hriešne hniezdočko lásky či neslávne známe lietadlo "Lolita expres."

Paparazzi prichytili pred štyrmi rokmi Epsteina, vľavo, spolu s princom v Central Parku v New Yorku.
Zdroj: Internet

Že sa smrť miliardára neberie celkom na ľahkú váhu, dokazuje aj nedeľná pitva, ktorej zverejnenie chcú zatiaľ odložiť. Rovnako tak aj rozsiahla akcia v sídle miliardára, počas ktorej prehľadávali luxusnú vilu. Jeffrey Epstein mal údajne manipulovať dôkazmi voči vysoko postaveným ľuďom, s čím sa priznal 16. augusta minulého roka novinárovi New York Times Jamesovi B. Stewartovi. „Najsilnejší dojem, ktorý som mal z našej zhruba 90-minútovej konverzácie, bolo to, že pán Epstein poznal úžasný počet bohatých, slávnych a mocných ľudí a mal fotografie, ktoré to dokazujú,“ povedal Stewart.

Epstein vedel viac, ako by mocné mená uniesli

„Tvrdil tiež, že o týchto ľuďoch veľa vie, niektorých z nich môže potenciálne poškodiť alebo zahanbiť, vrátane podrobností o ich údajnej sexuálnej zvrátenosti a užívaní drog.“ V rozhovore tiež priznal, že sex s maloletými mu neprišiel ako porušenie zákona. „Epstein uviedol, že kriminalizácia sexu s dospievajúcimi dievčatami bola kultúrnou aberáciou a že niekedy bola v histórii úplne prijateľná. Poukázal na to, že homosexualita bola dlho považovaná za zločin a v niektorých častiach sveta ju možno stále trestať smrťou,“ prezradil redaktor New York Times.

Epstein & Trump
Zdroj: Davidoff Studios Photography

S Epsteinovými sexuálnymi orgiami sú spájané mená ako Donald Trump, Bill Clinton, Princ Andrew, Alan Dershowitz, Ghislaine Maxwell, Leslie Wexner, bývalý guvernér Nového Mexika Bill Richardson, miliardár Glenn Dubin, modelingový agent Jean-Luc Brunel, bývalý americký senátor George Mitchell aj vedec MIT Marvin Minsky. Každý jeden z týchto významných ľudí mohol mať záujem na tom, aby Epsteinov život skončil skôr, ako začne vypovedať.

Mohlo by vás zaujímať: