Malý Zakaria Al-Jaber (†6) šiel so svojou matkou taxíkom do mešity v meste Medina v Saudskej Arábii. Akonáhla žena taxikárovi oznámila cieľ ich cesty, muž si údajne neodpustil otázku, či sú jeho zákazníci moslimovia. Matka bez zaváhania odpovedala, že áno., informoval Blesk.cz. 

Akonáhle žena odpoveď vyslovila, taxikár zastavil auto neďaleko kaviarne. Muž chlapčeka násilne vytiahol z auta von a rozbitou sklenenou fľašou mu podrezal hrdlo. Následne ho sklom ešte dobodal do tela a nakoniec odrezal hlavu.

Taxikár brutálne zavraždil malého chlapca. Všetko sa dialo pred očami matky. Pravdepodobne v tom má prsty aj sekta.
Taxikár brutálne zavraždil malého chlapca. Všetko sa dialo pred očami matky. Pravdepodobne v tom má prsty aj sekta.
Zdroj: Twitter


Tento ohavný čin sa dial pred očami matky, ktorá zalarmovala policajta, ktorý bol neďaleko. Zúfalá matka sa spoločne s policajtom pokúšala brutálnemu taxikárovi v tomto ohavnom čine zabrániť, no ich snaha bola márna. 

Ľudia sa k tejto udalosti vyjadrujú aj na sociálnych sieťach: "Je to barbarský čin, ktorý spáchal taxikár. Nemusíte byť moslimovia alebo kresťania, hlavne buďte ľudia!" Doteraz nie je jasné, prečo si taxikár za obeť útoku vybral práve nevinné dieťa. Polícia prehlásila, že muž bol pravdepodobne mentálne poškodený a jednalo sa o útok pod vedením sekty.