Nové FOTO Meghan z Los Angeles nájdete TU!

Meghan a Harry spôsobili už začiatkom roka hotové šialenstvo. V priebehu niekoľkých mesiacov sa zriekli svojho postavenia v kráľovskej rodine a spolu so synom Archiem sa vydali hľadať šťastie do Los Angeles. Zatiaľ, čo po ich odchode popularita manželského páru v Británia rapídne klesla, v USA sa im údajne darí vcelku slušne. Dokonca sa začalo šepkať aj o politických ambíciách niekdajšej vojvodkyne a seriálovej herečky. Meghaniným snom bolo už v detstve stáť na čele USA ako prezidentka. A, že to nie je možné?

Meghan Markle má viac ako 35 rokov, má trvalý pobyt v Spojených štátoch amerických najmenej 14 rokov a je pôvodným občanom. To je viac, ako môžeme povedať o Johnovi McCainovi narodenom v zahraničí alebo Tedovi Cruzovi. Práve vďaka tomu, spĺňa Meghan všetky potrebné predpoklady na možnú kandidatúru na post prezidenta USA.

Na rozdiel od ostatných možných kandidátov v nasledujúcich voľbách má Meghan obrovskú výhodu v mnohých oblastiach. Jednou z nich je podľa amerických médií jej účinkovanie v seriáli Kravaťáci, kde si ju mnohý spájajú s úlohou nebojácnej a finančne gramotnej ženy. Tou ďalšou je samotný fakt, že Meghan je ženou so zmiešanými koreňmi. Práve v týchto dňoch, keď situácia v USA po zabití Afroameričana Floyda pripomína občiansku vojnu, sa Meghan rozhodla znova otvoriť tému rasizmu a prehovoriť o svojich zážitkoch, šikane či osočovaniu. Mnohí sa tak domnievajú, že aktuálnu situáciu využila vo svoj prospech pre politické ambície v budúcich rokoch.

Anketa
Myslíte si, že bude Meghan v nasledujúcich voľbách kandidovať na post prezidentky USA?
  • 22%
  • 78%

Meghanino vystupovanie nenechalo chladnými ani stávkovacie kancelárie, ktoré už spustili možnosť staviť na to, že z Meghan sa v roku 2024 stane nová americká prezidentka. Do karát jej podľa všetkého nahráva aj humanitárna práca či vášnivé prejavy o zmene klimatických podmienok. Je tak zjavne otázkou času, kedy sa úlohy Meghan a Harryho vymenia a z "doplnku" britského princa sa stane americká "kráľovná".

 Prečítajte si tiež: