Jimmy Prout (45) sa rozišiel so svojou priateľkou, ktorá ho po rozvode obrala o peniaze. Zranený sa dostal na ulicu a "živiť" sa začal drobnou kriminalitou. Takéto osoby často odbočia na nesprávne chodníčky, čo sa, bohužiaľ, stalo aj Jimmymu. Upísal sa Zahidovi Zamanovi, vodcovi istého zvráteného kultu v Británii.

Po tom čo sa s Jimmy so Zamanom spriatelili, on aj jeho kolegovia ho terorizovali fyzicky aj psychicky. Nakoniec ho zavraždili a nechali jeho telo zhniť.

Anjel s diablom v tele

Zaman bol vozíčkar, ktorý vyzeral na prvý pohľad ako svätec. Zúčastňoval sa charitatívnych podujatí, podával si ruky s miestnymi politikmi, raz dokonca odmietol prebrať finančnú odmenu za strateného psa, ktorého našiel. 

Jimmy svoje zranenia zverejnil aj na Facebooku.
Jimmy svoje zranenia zverejnil aj na Facebooku.
facebook.com/

Za týmto pozlátkom sa však skrýval zvrátený muž, ktorý týral ľudí. Predtým ako sa pod jeho diabolské pazúry dostal Jimmy, k zvrátenostiam nalákal ženy: Ann Corbett, Myru Wood a Kay Rayworth, ktoré sa dokonca nasťahovali k nemu domov. 

Zúfalý Jimmy bez strechy nad hlavou sa k Zamanovi nasťahoval tiež. Tam sa z neho stal sluha a začali sa diať choré veci. 

Umučili ho k smrti

Prehovorila aj Mandy, jeho bývala partnerka. Vraj ho po niekoľkých mesiacoch náhodou stretla, a zostala zhrozená. Vyzeral zanedbane a strhano. Tiež uviedla, že bol s niekoľkými ženami, ktoré ho rýchlo ťahali preč. To bol posledný krát, kedy ho videla nažive.

O 4 mesiace neskôr jej polícia zaklopala na dvere a oznámila jej, že Jimmyho telo našli odhodené v trávnatom poraste. Mŕtvola bola už napoly rozložená a ohlodaná od zvierat. 

Detektívne vyšetrovanie odhalilo odporné skutočnosti. Zaman nútil Jimmyho sexovať so psom alebo odrezať si vlastný semenník a zjesť ho. Ako za trest mu napríklad kladivom vybil zuby. 

Pár týždňov pred smrťou Jimmy zdieľal na svojom Facebooku fotky svojich zničených zubov a tela posiateho modrinami. Niekoľkokrát ho museli dokonca aj hospitalizovať, nikdy však neprezradil, čo sa mu skutočne stalo.

Viac fotiek nájdete v našej fotogalérii.

Zaman a slúžka Corbett boli nakoniec odsúdení za vraždu na doživotie. Rayworth a Wood boli odsúdené na 12 rokov za spolupáchateľstvo.  Polícia sa však obáva, že Jimmy nemusel byť jeho jediná obeť a podobných kultov by mohlo byť v Británii tisíc. 

Mohlo by vás zaujímať: