Aneta (44) a Adam (49) pochádzajú z varšavskej štvrti Mokotov. Obaja zmizli v piatok večer. Dvom synom vo veku 15 a 17 rokov napísali, že im prajú veľa šťastia v ďalšom živote. Následne odišli a už ich viac nikto nevidel, píše portál warszawa.tvp.pl

Keď chlapci odkaz našli, ihneď kontaktovali príbuzných a obrátili sa na políciu. Vyšetrovateľom sa podarilo zistiť, že dvojica sa zrejme skrýva niekde v horách.

Polícia neskôr uviedla, že manželia v noci na utorok zrejme prespali v turistickej chate Murowaniec. Miesto však údajne opustili skôr, ako dorazila polícia. Podľa posledných informácii narazila jedna turistka na hľadaný pár v pondelok (22. 5.) v údolí Tatranskej Javoriny. No ani tam sa hľadanú ženu a muža vystopovať nepodarilo.

Policajné zložky apelujú a prosia turistov, aby sa ihneď ozvali, pokiaľ hľadaný pár stretnú alebo zahliadnu. Mokotovská polícia tiež žiada každého, kto má akékoľvek informácie o pobyte Anety a Adama, aby zavolal na číslo 47 72 392 50 alebo 47 72 392 52. Ľudia sa tiež môžu obrátiť na najbližšiu policajnú stanici alebo na tiesňovú linku 112.

Prečítajte si tiež: