Keď sa na Davida usmialo v lotérii šťastie, svojej manželke o tom nepovedal. Všetky peniaze si chcel najprv nechať pre seba, no neskôr sa rozhodol, že ich "rozumne" utratí. Kúpil si nové auto a ostatok rozhádzal za sexuálne služby. Keď na to prišla jeho manželka, okamžite bol oheň na streche. Po výmene názorov žena odišla z domu, keď sa však vrátila, David ju udrel zozadu do hlavy valčekom na cesto a pokúsil sa ju udusiť vankúšom.

Po výhre v lotérii zabil svojich synov a pokúsil sa zabiť aj manželku.
Po výhre v lotérii zabil svojich synov a pokúsil sa zabiť aj manželku.
Zdroj: youtube

Ešte predtým jej ale stihol povedať, že ich deti Adam (11) a Matthew (5) sú už "s niekým". Chlapci boli vtedy už dávno mŕtvi. Ležali vo svojej izbe, zakrytí perinou, a držali sa za ruky. Žene sa nakoniec podarilo spod rúk jej psychopatického manžela uniknúť. Utekala von na záhradu, kde začala kričať o pomoc. On ju dobehol, udrel jej hlavu o stenu a odtiahol naspäť do domu. Niekto zo susedov to ale započul a zalarmoval políciu.

K tomuto hororu došlo ešte v roku 2016, mrazivé detaily z prípadu však polícia zverejnila až teraz.

Viac foto nájdete v galérii <<

David, jeho manželka a deti Matthew a Adam.
David, jeho manželka a deti Matthew a Adam.
Zdroj: youtube

Keď na miesto dorazili muži zákona, chlap sa vyhrážal, že má zbraň, ktorú použije, ak vojdú do domu. Okolo druhej hodiny rannej však prerušil komunikáciu s políciou a manželku bodol nožom do chrbta. "Cítila som vzadu poriadnu ranu a teplo od krvi. Uvedomila som si, že ma bodol. Jeho pohľad bol uspokojivý. Nikdy na to nezabudnem. Tváril sa, akoby opäť vyhral," povedala žena pre BBC.

Aj napriek tomu sa z miesta dokázala odplaziť a vyjsť z domu. Tam už čakali sanitka a polícia. Keď do domu vtrhli policajti, našli už iba tri bezvládne telá. Dve patrili ich synom a tretie bolo Davidove. Sám sa bodol nožom do hrudi. Príčina smrti nebola dodnes zverejnená.

Prečítajte si aj: