Viac FOTO nájdete TU!

Madeleine McCannová zmizla za záhadných okolností ako trojročná v máji 2007 počas pobytu s rodinou v portugalskom regióne Algarve. Nemecká polícia označila muža za podozrivého začiatkom júna. Už po niekoľkých dňoch od označenia podozrivého však prišli smutné správy. Podľa vyšetrovateľov je totiž Madeleine mŕtva.

Sabine Sellig, ktorá kúpila pozemok od obvineného muža, vyzvala policajtov, aby kopali na jej pozemku so slovami: „Bojím sa, že spím na jej tele.“
Sabine Sellig, ktorá kúpila pozemok od obvineného muža, vyzvala policajtov, aby kopali na jej pozemku so slovami: „Bojím sa, že spím na jej tele.“
Zdroj: reprofoto thesun

Po presvedčení polície o smrti dievčatka sa v uplynulých týždňoch spustilo rozsiahle pátranie po jej pozostatkoch. Čerstvú stopu poskytol polícii sused obvineného muža. Manfred Richter (80) povedal vyšetrovateľom, že Christian B. strávil dlhé týždne vykopávaním pivnice a odhadzovaním kameňov pod jeho domom. Sabine Sellig, ktorá kúpila pozemok od obvineného muža, vyzvala policajtov, aby kopali na jej pozemku so slovami: „Bojím sa, že spím na jej tele.“ Na pozemku polícia skutočne objavila vykopaný a zakrytý otvor, ktorý sa rozhodli prehľadať.

Anketa
Veríte, že unesená Madeleine stále žije?
  • 15%
  • 85%

O tom, či polícia pri odkopávaní narazila na ľudské pozostatky, zatiaľ neinformovali. Z miesta však odnášali plné modré vrecia, v ktorých sa pravdepodobne nachádzala hlina a kamene zo spomínaného výkopu.

Prečítajte si tiež: