Viac FOTO nájdete TU!

To, čo sme videli v sci-fi filmoch alebo čítali vo fantasy knihách, sa už čoskoro má stať skutočnosťou. Potvrdila to aj najnovšia správa spoločnosti Easy Jet 2070, ktorá priblížila, ako bude vyzerať napríklad cestovanie v roku 2070. Podľa všetkého môžeme zabudnúť na klasické pasy, bufetové jedlo, ale aj samotné cestovanie, ako sme ho dodnes poznali.

Zdroj: youtube easyjet

V budúcnosti budú podľa futuristov a vedcov pasažieri prechádzať špeciálnou pasovou kontrolou. Je to preto, že podľa popredných odborníkov „biometrické pasy srdcového tepu“ nahradia tie tradičné, ktoré poznáme dnes. Jedinečné srdcové podpisy cestujúcich sa tak budú dať čítať ako nejaká forma ID.

Je to len jedno z mnohých úžasných odhalení v správe o budúcnosti spoločnosti Easy Jet 2070, ktorá predstavuje víziu toho, ako budeme cestovať a užívať si dovolenku o 50 rokov. Správa podrobne opisuje, ako budú cesta na letisko a letecká doprava „revolučným technologickým pokrokom“, vysvetľujúc, že ​​biometrický pasový systém srdcového tepu by boli zaznamenávané v globálnom systéme.

Článok pokračuje na ďalšej strane