Viac FOTO z prípadu nájdete TU!

Populárny ruský raper Andy Cartwright (30) podľa slov jeho manželky Mariny Kukhal (36) zomrel na predávkovanie drogami. Žena sa údajne bála verejnej hanby, preto manželovo telo rozštvrtila reznými nástrojmi na niekoľko kusov, ktoré naďalej uchovávala v ich byte v chladničke.

Rozobrané telo populárneho speváka sa našlo v jeho byte v Petrohrade. 36-ročná Marina Kukhal detektívom povedala, že nechce, aby jeho fanúšikovia vedeli, že zomrel takou „veľkolepou“ smrťou. Časti tela uložila do čiernych plastových tašiek a vložila do chladničky . Na naporciovanie svojho manžela použila bežné kuchynské predmety: nôž, kladivo, pílku, plastovú nádobu a doštičku. V čase, keď došlo k nechutnému porciovaniu mŕtveho muža, malo byť v byte prítomné aj ich dvojročné dieťa.

Vnútornosti oprala v práčke

Podľa najnovších správ z vyšetrovania Marina dokonca vyprala jeho vnútorné orgány v práčke. Končatiny boli odrezané s chirurgickou presnosťou a časti tela boli nakoniec posypané soľou. Vyšetrovatelia okrem toho našli na jednom z predlaktí stopy mužských rúk, akoby bola obeť držaná, uviedla správa, ktorá citovala nemenované zdroje.

Žena sa údajne bála verejnej hanby, preto manželovo telo rozštvrtila.
Žena sa údajne bála verejnej hanby, preto manželovo telo rozštvrtila.
Zdroj: profimedia

Vdova tiež dôkladne vyčistila svoj byt a podľa všetkého mala byť na mieste prítomná aj jej matka. Priatelia speváka pritom uviedli, že mal problémy s alkoholom, ale nebral drogy. Žena spolu so svojou matkou boli vzaté do väzby a čakajú na súd.