O tragédii, ktorá sa stala v auguste roku 2016, sme vás už raz informovali.  Bizarná smrť Heidi otriasla celou rodinou. Najhoršie je však stále na tom jej syn, ktorý sa so stratou matky nedokázal doteraz vyrovnať. 

Heidi Chalkley rozdrvili garážové dvere.
Heidi Chalkley rozdrvili garážové dvere.
Facebook

Nešťastnú tragédiu videlo na vlastné oči viacero svedkov, medzi ktorými bola aj jej kamarátka Susan Gilmora. Heidi chcela najprv garážové dvere otvoriť pomocou tlačidla, ktoré však nefungovalo. Dvere sa snažila spojazdniť holými rukami, čo sa jej nakoniec aj vypomstilo. Pred smrťou dokonca povedala svojej kamarátke: "Už si niekedy pokúšala vysunúť garážove dvere holými rukami?"

Na miesto nešťastia prišli okamžite všetky záchranné zložky. Heidi sa však zachrániť nepodarilo.
Na miesto nešťastia prišli okamžite všetky záchranné zložky. Heidi sa však zachrániť nepodarilo.
profimedia.cz

Hneď na to sa však dvere spojazdnili. Heidi sa ruky zasekli v železných valcoch, vytiahli ju do výšky troch metrov a zomleli. Podľa britského denníka The Sun rozdrvili mladej matke kosti na rukách, rebrách aj chrbtice. Ďalší svedok nehody, ktorý vypovedal na súde povedal, že Heidi z garážových dverí trčala iba hlava. Keď k nej pribehol, už jej nebolo pomoci.

"Všetko sa stalo tak rýchlo. Heidi najskôr začala panikáriť a zrazu už bola mŕtva," povedala jej najlepšia kamarátka Susan. Vyšetrovanie tejto bizarnej smrti by malo prebiehať ešte dva dni.

Viac na pluska.sk: