UPOZORNENIE: Článok obsahuje násilie a nie je vhodný pre maloletých a citlivé povahy!

Viac FOTO nájdete TU!

Na internete sa objavilo šokujúce video ruského vojaka, ako brutálne mučí a následne kastruje ukrajinského vojnového zajatca pomocou rezačky na škatle. Podľa predbežných údajov má byť zvráteným sadistom Vitaly Aroshanov Valerevich (39) z Kalmycka, žoldnier z jednotky „Achmat“. Profil vojnového zločinca s jeho vekom, dátumom narodenia, spoznávacími znakmi, ako aj s fotografiami zverejnil na svojom webe portál cybershafarat.com. Súčasne s informáciami a fotografiami zverejnili aj jeho profil na zoznamke. „Zaujímam sa o priateľku na sex, korešpondenciu, manželstvo, flirt aj priateľstvo. Fajčím, príležitostne pijem,“ píše Vitaly a dopĺňa, že meria 170 centimetrov a váži 69 kíl.

Video, ktorého časť sa objavila na sociálnej sieti, je drsné aj pre silnejšie povahy.
Zdroj: telegram / cybershafarat.com

Namiesto hľadania lásky a sexuálnej partnerky sa však po zverejnení jeho identity a nechutných detailov jeho zvráteného činu môže skôr tešiť prinajlepšom na roky strávené vo väzbe za vojnový zločin. Video, ktorého časť sa objavila na sociálnej sieti, je drsné aj pre silnejšie povahy. Detailne zachytáva ruského vojaka, ktorý sa v zábere objavuje s rezačkou na škatule a začína mučiť spútaného ukrajinského zajatca. Ten sa s rukami za chrbtom a so zapchatými ústami zmôže len na veľmi slabý odpor.

Ostatní vojaci mu spútajú nohy lanom za auto, medzitým sa muž s rezačkou pustí do kastrácie. Kúsok po kúsku mužovi odreže pohlavné orgány a tie potom pohodí do prachu vedľa jeho tváre.

Drsné video plné neuveriteľnej krutosti však spochybnil prokremeľský komentátor Vladimir Solovjov, ktorý uviedol, že video podľa neho nezachytáva striekajúcu krv a ani zajatec podľa jeho názoru nekričí dosť hlasno. Ľudí na sociálnych sieťach však sadistický čin zvráteného muža znechutil natoľko, že mu zanechávajú drsné odkazy. „Si mŕtvy muž,“ reagujú ľudia na zdieľanie identity tohto sadistu. Popri jeho tvári začali ľudia zdieľať aj ďalšie poznávacie znamenia. Napríklad tetovanie vlka na pravej paži. "Vojnová hmla nepomôže katom vyhnúť sa trestu," prisľúbil na Twitteri poradca šéfa ukrajinskej prezidentskej kancelárie Mychajlo Podoljak.

Za porušovanie vojnových pravidiel hrozí na Ukrajine osem až desať rokov odňatia slobody a až doživotie, pokiaľ sú tieto činy sprevádzané vraždou.

Mohlo by vás zaujímať: