Keď im obom vypršal pracovný kontrakt, rozhodli sa, že je načase spoznať svet. Za rok precestovali v dodávke Vietnam, Kambodžu, Indiu aj Laos a kuriózne je, že značnú časť dobrodružstva prežili úplne nahí!

FOTO nahatých cestovateľov nájdete v galérii >>

Pôvodne vraj ich nudistická mánia začala nevinne: jednoducho zhodili šaty, aby sa počas cesty mohli kúpať vo vodopádoch. Nielenže si tieto chvíle nadmieru užívali, ale keď zverejnili fotografie na sociálnych sieťach, ľudia si ich začali vo veľkom všímať.

Dnes majú 20-tisícovú fanúšikovskú základňu, ktorú získali jednoducho tým, že objavovali nové kúty našej planéty s takpovediac holým zadkom.

Zdroj: Instagram

Milenci sa momentálne nachádzajú v Európe s rodinami, pretože pre pandemické opatrenia sa boja cestovať. Akonáhle to však situácia bude dovoľovať, vyrazia na cesty opäť. Ich plánom je tentoraz precestovať Ameriku; začnú v Brazílii a postupne sa dopracujú až na Aljašku.

„Vidíme to tak na 10 rokov,“ hovorí Kieran. „V Brazílii si kúpime dodávku, potom pôjdeme veľmi pomaly južne a nakoniec sa otočíme na sever,“ opísal odvážny zámer. To, že šaty zostanú poväčšine zatvorené v kufroch, je pri týchto dvoch exhibicionistoch už samozrejmé!

Pozrite si aj: