Ako píše britský DailyMail, potápači pôvodne pátrali po mužovi menom Gary Johnson (57), no objavili, bohužiaľ, omnoho mladšiu obeť nebezpečných vodných dravcov. Na dne mora "ležalo" zohavené mužské telo, na ktorom ešte hodovali ryby. Pri bližšom skúmaní sa zistilo, že patrilo mladému športovcovi. O ňom blízki naposledy počuli pred Vianocami, keď prostredníctvom sociálnej siete zaželal všetkým pekné a pokojné sviatky.

"Šťastné a veselé Vianoce všetkým! Ako sa rok 2019 blížu ku koncu, dúfam, že každý nájde mier a bude zahltený láskou. Poprajme aj tým, ktorí medzi nami nemôžu byť. Buďte vdační, milujte a usmievajte sa," napísal na instagram.

Viac FOTO nájdete v galérii <<

Eric Brighitti († 21)
Eric Brighitti († 21)
Zdroj: youtube/instagram

Od tej doby o ňom nikto nepočul. Polícia a vyšetrovatelia sa domnievajú, že išiel na prechádzku k pobrežiu, kde sa šmykol a spadol do mora. Bohužiaľ, velkí bieli žraloci, ktorí v austrálskych vodách číhajú, boli rýchlepjší ako nádejní surfér a futbalista.

Žraloky v austrálskych vodách.
Žraloky v austrálskych vodách.
Zdroj: youtube/instagram

"Milujeme ťa, Eric. Sľubujem, že budem žiť svoj život naplno, aby som si uctil ten tvoj," napísal jeho kamarát. "Odpočívaj v pokoji. Bol si jeden z najsladších ľudí, akých som poznala," dodala kamarátka.