Viac FOTO, ktoré spustili kritiku, nájdete TU!

Jediný okamih, menšia nepozornosť a úplne bežná situácia, ktorú pozná väčšina mamičiek, sa v prípade vojvodkyne Meghan zmenila znova na poriadny škandál. Sociálne siete a bulvárne plátky zaplavili v pondelok podvečer fotografie vojvodkyne Meghan na prechádzke so svojím synčekom Archiem a dvoma psíkmi.

Fotografom sa podarilo zachytiť moment, keď Meghan z jedného ramena skĺzol popruh nosiča, v ktorom niesla Archieho. Netrvalo dlho a sociálne siete zaplavila vlna kritiky. "Chúďa malé, musí to byť nepohodlné." "Prosím, ukážte niekto Meghan, ako sa správne používa detský nosič skôr, ako jej Archie spadne," aj takto zneli ostré komentáre na margo Harryho manželky.

Anketa
Je kritika Meghan oprávnená?
  • 86%
  • 14%

Tentokrát sa však vojvodkyne zastali odborníci, ktorí akékoľvek ohrozenie Archieho života vylúčili a zdôraznili, že Meghan má všetko pod kontrolou. „Vyzerá to ako okamih, keď popruh skĺzol z Meghaninho ramena a Archieho váha sa dočasne posunula. Široko sa na neho usmieva, takže som si istý, že bol v poriadku a nič sa mu nestalo," uviedol jeden z odborníkov, ktorý sa vojvodkyne verejne zastal.

Mohlo by vás zaujímať: