Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan stihla za tých pár mesiacov v kráľovskej rodine poriadne rozvíriť hladinu. Bývalá herečka priniesla do miestami zatuchnutej famílie závan novoty a modernosti, no odborníci sa rozchádzajú v názoroch na to, či to už trochu nepreháňa.

Vyzerá to tak, že Harry robí presne to, čo Meghan chce. A kedy to chce...
Vyzerá to tak, že Harry robí presne to, čo Meghan chce. A kedy to chce...
Zdroj: profimedia.cz

Okrem toho je Meghan prvou otvorene feministickou členkou britskej kráľovskej rodiny a svoju nezávislosť a emancipáciu prejavuje vždy, keď má príležitosť (a niekedy aj mimo toho). Oblieka sa, ako chce, a to bez ohľadu na protokol Alžbety – veď načo mať tie krásne kolená, keď ich nemožno ukázať svetu?

A prečo si nespraviť s kamarátkami fotku, aj keď to pravidlá najdlhšie vládnucej panovníčky na svete vyslovene zakazajú?

Meghan je, skrátka, suverénnym elementom, a možno práve preto ju Harry miluje. Tak či onak, kvôli svojej drahej sa budúci následník trónu prispôsobil jej svetonázorom, čo ovplyvnilo aj niektoré kráľovské zvyky. Jedným z nich je, napríklad, aj tradičná kráľovská polovačka 26. decembra.

Princ Harry sa tradičnej vianočnej poľovačky zúčastňoval už ako malé dieťa.
Princ Harry sa tradičnej vianočnej poľovačky zúčastňoval už ako malé dieťa.
Zdroj: Profimedia

Ďalšie FOTO nájdete v galérii článku.

Harry sa jej, spolu s bratom Williamom, zúčastňoval pravidelne celých 20 rokov... až doteraz. Meghan je totiž známa nielen ako feministka, ale aj ako ochrankyňa zvierat. Nečudo teda, že zabíjanie fauny pre zábavu v podaní manžela jej veľmi nevonia. A Harry zjavne nemá problém dať kvôli Meghan košom ako tradícii, tak aj svojmu bratovi.

Tohoročnej, resp. zajtrajšej vianočnej poľovačky, sa tak nezúčastní, z čoho nemá radosť ani William a ani ich otec Charles. Ten s puškou do lesa vyrazí a chýbať by dokonca nemal, zatiaľ však len ako pozorovateľ, ani malý princ George, Willov syn. Absencia Harryho tak nepochybne vrazí medzi kedysi nerozlučných bratov ďalší klin.

Kedysi nerozluční bratia: Princ William a princ Harry.
Kedysi nerozluční bratia: Princ William a princ Harry.
Zdroj: Getty Images

Pred časom sa totiž objavili informácie, že vojvodkyňa z Cambridgea Kate a Meghan sú na nože a kráľovské páry dokonca kvôli napätým vzťahom ani nechceli tráviť sviatky v spoločnom rodinnom kruhu.

Šušká sa aj o tom, že pochudnutý Harry dokonca zašiel tak ďaleko, že si adoptoval nielen Meghanine postoje, ale stravovací vegeteriánsky režim. Kvôli Meghan už z paláca odišli dve zamestnankyne a vyzerá to tak, že vojvodkyňu zo Sussexu nemajú v obľube ani aristokrati a ani obyčajní ľudia.

William si vraj začína o Harryho robiť starosti, pretože cíti, ako Meghan svojho manžela ťahá k sebe... a ďalej od zvyšných členov rodiny.

Anketa
Myslíte si, že Meghan ničí bratský vzťah Harryho a Williama?
  • 94%
  • 6%
Meghan Markle na British Fashion Awards 2018.
Meghan Markle na British Fashion Awards 2018.
Zdroj: Twitter

Viac na Pluska.sk: