Viac FOTO nájdete TU!

Na stredajšom pohrebe Jeana-Pierra Pernauta v Paríži sa zúčastnilo niekoľko politických osobností vrátane Nicolasa Sarkozyho, Valérie Pécresse a prvej dámy Brigitte Macron, ktorá sa na pohrebe objavila bez svojho manžela.

Zdroj: Ian Langsdon

V bazilike Sainte-Clotilde, v piatom parížskom obvode, sa za prítomnosti prvej dámy Brigitte Macron a bývalej hlavy štátu konal pohrebný obrad Jeana-Pierra Pernauta , ktorý zomrel minulý týždeň vo veku 71 rokov. Zatiaľ čo Nicolas Sarkozy sa na smútočnom obrade zúčastnil v sprievode svojej manželky Carli Bruni, po boku Brigitte jej manžel chýbal.

Anketa
Zdá sa vám, že Brigitte v poslednom čase akosi zostarla?

Prvá dáma Francúzska si pri tejto smutnej príležitosti obliekla čierny kabát a čierne lodičky. Napriek tomu, že svojím nízkym vzrastom pôsobila medzi vysokými mužmi ako dievčatko, na tvári jej bolo vidieť hlboké vrásky a unavené oči. Za jej starnúcim vzhľadom môžu byť aj nedávne nepríjemnosti po tom, čo sa internetom šírili konšpiračné teórie o tom, že Brigitte sa narodila ako muž. Čo poviete, zdá sa aj vám, že Brigitte v poslednom čase akosi zostarla?

Prečítajte si tiež: