FOTO PUTINOVEJ ODHALENEJ DCÉRY NÁJDETE V GALÉRII >>

Na sociálnej sieti sa odhaľuje stále viac a viac! Keď si Putinova údajná dcéra sprístupnila profil na Instagrame aj pre verejnosť, nikoho ani len vo sne nenapadlo, že svojim fanúšikom začne ukazovať takmer úplne všetko.

VIDEO Odvážny záber Putinovej dcéry Luizy na Instagrame: Nakrúca sa hore bez!

Luiza spočiatku uverejňovala fotografie z jej života a svoju tvár zahaľovala. Najnovšie však pridala sériu videí, na ktorých má rozopnutú košeľu a je „naostro". A zatiaľ čo pod ostatnými fotografiami sa hromadili nenávistné komentáre, pod videom, na ktorom sa ukázala polonahá, ju fanúšikovia ospevujú. „Milujem tvoje videá, si úžasná a tá podoba," píšu jej Rusi. 

Podobu nezaprie

Spravodajská agentúra Znak urobila prostredníctvom sociálnej siete Clubhouse rozhovor s Luizou, kde si s priateľmi vytvorila četovaciu miestnosť. Luiza Rozova sa v rozhovore odmietla vyjadriť k tomu, či je dcérou Putina, ktorému je podľa ruských médií „fenomenálne podobná".

Je ruským verejným tajomstvom, že Elizaveta – prezývaná Luiza – je Putinovou nelegitímnou dcérou.
Zdroj: Instagram, TASR

Má ju z čoho dotovať: Pozrite si FOTO Vladimirovho neskonalého majetku! >>

Uviedla však, že sa teší  záujmu, ktorý vyvolala, keď sa zaregistrovala na sociálnych sieťach a urobila svoje konto verejným. Vyhlásila, že nemá „absolútne nič" spoločné s politikou, má rada módu a študuje na Petrohradskej štátnej univerzite priemyselných technológií a dizajnu.

Anketa
Myslíte si, že Luiza je skutočne Putinova dcéra?

Aj keď Luiza vyhlásila, že nemá absolútne nič spoločné s politikou, jeden komentár si predsa len nedokázala odpustiť. Po zadržaní opozičného lídra Navaľného, ktorého chytili na letisku v Moskve, keď sa vracal z Nemecka, zachvátila Rusko obrovská vlna protestov. Na demonštrácie okamžite reagovala aj Elizaveta, ktorá poslala Rusom odkaz: „Šírte lásku, nebojujte."

VIDEO Najmladšia dcéra Vladimira Putina pretŕča zadok na Instagrame

Článok pokračuje na druhej strane >>>