Zobral si zbraň, priložil ju k hlavne a strelil. Guľka ho však neusmrtila a namiesto rýchlej smrti čakala mladíka ešte dlhá a útrpná cesta.

Po neúspešnej samovražde sa viac na seba nemohol ani len pozrieť. Lekári mu síce život zachránili, no jeho tvár zostala úplne zdevastovaná. Chýbala mu väčšina dolnej čeľuste, zuby, nos a takisto veľká časť líca. 

Cameron Underwood
Cameron Underwood
Zdroj: Reprophoto Youtube

Jeho tvár potrebovala urýchlenú transplantáciu, no v okolí svojho domova žiadneho chirurgického špecialistu nenašli. „Kvôli svojmu synovi by som urobila naozaj všetko a bola som ochotná cestovať aj na míle ďaleko,“ priznala pre The Sun jeho matka. Na klinike v New Yorku objavila úspešného plastického chirurga, doktora Eduarda Rodrigueza, ktorý takto pomohol už mnohým pacientom.

Cameron Underwood
Cameron Underwood
Zdroj: Reprophoto Youtube

Ďalšie FOTO nájdete v našej galérii.

„Keď sme čítali o tom, aké zázraky dokázal doktor Rodriguez spraviť, rozhodli sme sa práve preňho. Vedeli sme, že synovi pomôže,“ priznala jeho matka. Teraz, takmer 11 mesiacov po dlhej, 25 hodinovej operácii, môže Cameron žiť opäť tak, ako predtým. „Mám nos aj ústa, takže sa môžem usmievať, hovoriť a jesť aj tuhé jedlá. Keď som videl prvýkrát od operácie svoju tvár, zostal som v úžase. Bola perfektná!“

Darcom chýbajúcich častí tváre bol 23-ročný študent, William Fisher z New Yorku.

Cameron Underwood
Cameron Underwood
Zdroj: Reprophoto Youtube

VIDEO Pozrite si cestu tohto bojovníka:

Viac na Pluska.sk: