Sexuálny teror, ktorý sa deje momentálne v Indii, si nevie nikto vysvetliť. Vraždy a znásilnenia síce v krajine neboli ničím novým, no za posledný týždeň je výskyt prípadov o čosi väčší. „Tí páchatelia si nezaslúžia žiť,“ vyjadril sa miestny policajt, ktorý nad činmi nechápavo krúti hlavo.

Podľa českého Blesku otriasli krajinou dva prípady, ktoré dokonca vyhnali nespokojných ľudí do ulíc v stredoindickom štáte Madhjapradéš. V utorok mal neznámy muž odlákať iba 8-ročné dievčatko, ktoré čakalo pred školou na svojho otca. Policajti ho neskôr našli znásilnené s podrezaným hrdlom.

Iba o jeden deň neskôr sa prípad zopakoval. Neznámi muži si tentokrát vybrali 6-ročnú školáčku, ktorú odlákali zo svadby, znásilnili a zabili. Aby nedokázala polícia zistiť jej identitu, tvár jej zmrzačili kameňmi. Jej telo našli iba 500 metrov od miesta, kde sa svadba konala.Podľa zahraničných médií bol v súvislosti s vraždou zadržaný jeden člen cateringu, ktorý na svadbe zabezpečoval občerstvenie.

Najznámejší je však prípad len 8-ročného dievčatka Asify, ktoré štyria páchatelia týždeň znásilňovali a následne ju ubili kameňmi na smrť. Prečítať o tomto prípade si môžete viac tu:

Len pre silné povahy:

Prečítajte si tiež: