Aká irónia, smejú sa Briti! Vtedy Meghan ani len netušila, že raz bude tvoriť s vojvodkyňou Kate Middleton rodinu. Až o dva roky neskôr, v roku 2016, sa totiž na slepom rande stretla s princom Harrym, s ktorým sa najprv schádzali tajne, až kým po roku vzťahu nekľakol na jedno koleno ako skutočný rozprávkový princ a nepožiadal dnes 39-ročnú tmavovlásku o ruku.

FOTO Meghan s Kate dva roky pred prvým rande s Harrym nájdete v galérii >>

Nasledovala obrovská, okázalá svadba na Windsorskom hrade, kde nechýbali ako členovia britskej monarchie, tak aj plejáda slávnych celebrít – od Beckhamovcov až po Georgea a Amal Clooneyovcov. Manželom sa narodil synček Archie Harrison, potom nasledoval škandalózny odchod z Británie, zabývanie sa v Los Angeles, bombastické interview s Oprah a správy o Meghaninom potrate a nakoniec treťom tehotenstve.

Fotka, na ktorej Meghan pózuje s magazínom s titulkou o vojvodkyni Kate – nesprávne vtedy tento plátok informoval o tom, že Catherine čaká dvojičky – sa prvýkrát na webe objavila ešte v roku 2017. Fanúšikovia si však záber prvýkrát všimli až o dva roky neskôr a teraz sa akosi vynoril opäť. Meghan s magazínom pózovala podľa denník Daily Mail preto, lebo v ňom mala článok o slnečných okuliaroch.

Anketa
Ktorá z vojvodkýň vám je sympatickejšia?

Meghan bola kráľovskou rodinou posadnutá, tvrdia jej kritici

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane  >>>