Rhianna Shawová (29) si užívala bezstarostný deň s partiou priateľov na zasneženom svahu lyžiarskom stredisku St Anton v Rakúsku. Všetko prebiehalo podľa plánu a podmienky na zjazdovke boli viac ako vyhovujúce. Keď sa však mladá žena oddelila od svojej skupinky, nastal šok. Počas svojej jazdy sa zrazila s druhým lyžiarom, čoho následkom bol otras, ktorý spustil lavínu.

V zlomku sekundy sa Rhianna ocitla pod obrovskou masou snehu bez možnosti pohybu. Jej neprítomnosť si všimol jeden z priateľov, ktorý sa pustil rovnakou trasou ako ona. V mase snehu nevidel nič, okrem lyžiarskej palice mladej ženy. V tom momente si uvedomil, čo sa stalo a v nádeji, že ju nájde, sa pokúsil dovolať na jej mobilný telefón. Bolo to však márne. Po nekonečných deviatich minútach zvolil inú stratégiu a začal prehľadávať sneh v blízkosti, kde ležala lyžiarska palica. Po niekoľkých minútach sa mu podarilo nájsť Rhianninu lyžiarsku topánku, a tak s pomocou ďalšieho muža začali hrabať.

Krásny deň na svahu sa zmenil na boj o život.
Krásny deň na svahu sa zmenil na boj o život.
Zdroj: youtube

Mladú ženu sa im podarilo zo snehovej masy vytiahnuť po dvadsiatich minútach. V tom momente okamžite začali s oživovaním. Napriek dlhej dobe, ktorú strávila pod snehom bez prísunu kyslíka, sa ju podarilo priviesť znova k životu.

Žena mala fialové pery a nejavila známky života.
Žena mala fialové pery a nejavila známky života.
Zdroj: youtube

Viac fotografií nájdete v galérii článku.

Po úplnom zotavení však 29-ročná žena rozpovedala svoj šokujúci príbeh o tom, čo sa dialo počas celej doby. Rhianna opísala, čo sa stalo, keď sa v jednom momente rozhodla, že už o svoj život nevládze bojovať. Vzdala sa a postupne prestala dýchať. Jej myseľ v tej chvíli ovládol úplný pokoj a ona sa ocitla uprostred krásneho lesa presvetleného jasnými slnečnými lúčmi. Zmierená so svojim životom aj smrťou cítila neskutočný príliv láskavej energie a neopísateľného šťastia.

Anketa
Veríte na posmrtný život?
  • 83%
  • 15%
  • 2%

Prečítajte si aj: