VIDEO: Slovenka Naďa, Epsteinov miláčik...

Epsteina našli mŕtveho v jeho cele ešte v sobotu ráno. Podľa všetkého sa v noci obesil – takto sa pokúsil odísť zo sveta ešte v júli, no strážcovia, ktorí ho v bezvedomí našli, mu stihli zachrániť život. Tentoraz však žiadny dozorca na blízku nebol a celá Amerika sa pýta: prečo?

Epstein mal priateľov na najvyšších miestach, poznal sa, napríklad, aj s Trumpom a Melaniou.
Zdroj: Getty

Smrť údajného pedofila tak sprevádza množstvo otáznikov. Po minulomesačnom pokuse o samovraždu dostal vlastnú celu a mal byť pod konštantným dozorom. Keďže si siahol na život, v noci ho mali stráže kontrolovať každých 15 minút, v osudovú noc sa však personál metropolitného väzenia v New Yorku nedržal protokolu. Ba čo viac, Epstein vraj v posledných týždňoch dozorcom vykladal, že sa ho niekto pokúša zabiť. Vzhľadom na jeho konexie s vysokopostavenými politickými osobnosťami a skutočnosti, že do sexuálneho škandálu malo byť zapletených viacero dôležitých osôb, vrátane britského princa Andrewa, logicky vyvstáva otázka, či Epsteinovi niekto na onen svet nepomohol.

Ďalšie FOTO nájdete v galérii článku >>>

New York Post uverejnil fotografiu mŕtveho Epsteina.
Zdroj: Getty Images

Podľa zdrojov z väznice si totiž po neúspešnom pokuse o samovraždu 24. júla začal na život za mrežami zvykať a nič nenasvedčovalo tomu, že by opäť zatúžil po smrti – aj keď vraj vo svojej cele žil ako prasa, jedol z dlážky a ostatní väzni z neho násilím mámili peniaze.

Anketa
Myslíte si, že Epsteinovi do truhly niekto pomohol?

Podľa konšpirátorov sa však boháč nezabil kvôli šikane či vidine trestu za sexuálne zločiny. Rôzne internetové teórie do celej kauzy zaťahujú Clintonovcov, ktorí sa na verejnosti objavili vysmiati len niekoľko hodín po medializácii Epsteinovej smrti. Skrachovaný finančník a exprezident Bill Clinton totiž boli kedysi dobrými priateľmi a v kuolároch sa šepká, že keby Epstein začal pred súdom spievať, mnohí mocní ľudia by sa nepotešili...

Podľa konšpirátorov sú do Epsteinovej smrti zapletení Clintonovci.
Zdroj: Getty

Prečítajte si aj: