Po smrti ženy ostal sám

Asi pred 15 rokmi sa Piotr presťahoval do dediny a po smrti manželky zostal vychovávať svoje deti. Z objavu polície v dome ostali v šoku aj susedia. Jeden miestny povedal pre noviny Super Express: „Otec zostal s deťmi sám. Je ich veľa, desať, dvanásť, najstarší už odišli. Piotr robil dobrý dojem. Dvor je síce zanedbaný, no na dome osadil nové okná. Nejavil žiadne známky toho, že by pil. Bral deti na prechádzky alebo do lesa na hríby. Len obyčajní ľudia. Kto by si pomyslel, že v ich dome existujú také ohavnosti?“

Polícia na mieste naďalej pátra po ďalších telíčkach.
Zdroj: wyborcza.pl

Kolegovia v cukrárni, kde Paulina pracovala, v susednej obci Stará Kiszewa, však začali mať podozrenie, že je tehotná, keď začala nosiť veľké, voľné šaty. Potom si vzala tri týždne voľna, ale o týždeň sa vrátila. Kolegovia Pauliny tušili, že sa niečo deje. Všimli si totiž zmeny na tele mladej ženy a verili, že je tehotná. Odrazu však po tehotenskom bruchu ani po dieťati nebola žiadna stopa. Jeden kolega z obchodu povedal: „Všetci sme hádali, že je tehotná, myslím si, že mala okolo seba uviazaný sťahovací pás ako nejaký korzet. Keď sa predčasne vrátila z dovolenky, zmena bola viditeľná. Bola oveľa chudšia, slabšia a neustále unavená. Keď sme sa opýtali na dieťa, predstierala prekvapenie a poprela to."

Oholil jej hlavu

Jeden z miestnych však pre denník uviedol, že otec s dcérou žili ako pár a ani to príliš neskrývali. „Žili ako pár. Volala ho krstným menom Piotr. Prechádzali sa ruka v ruke. Pred niekoľkými mesiacmi jej oholil hlavu, aby sa na ňu ostatní chlapci nepozerali. Pozerala na otca, akoby to bol Boh," uviedol miestny obyvateľ na margo incestného vzťahu.

Ohavný čin sa napokon podarilo odhaliť vďaka jednej z Paulininých kolegýň z práce, ktorá údajne zalarmovala sociálne služby po tom, čo videla znepokojivú textovú správu, ktorú 20-ročná žena poslala svojmu otcovi. Prokurátori teraz čakajú na pitvu, ktorá určí, ako deti zomreli.
Polícia medzitým pokračuje v prehľadávaní nehnuteľnosti, aby zistila, či v dome nie sú ukryté ďalšie telá.

Viac FOTO z incestného domu hrôzy nájdete TU!

Prečítajte si tiež: