Penis v tvare meča, s dračími šupinami alebo ľadovými cencúľmi? Nech sa páči, každý si vyberie! Veľkolepé finále obľúbeného seriálu Hra o tróny sa nezadržteľne blíži, no pre najzarytejších fanúšikov dnes už kultovej šou je apríl stále ďaleko. Austrálsky sexshop sa preto spolieha na ľudí, ktorí sú chcú čakanie čo najviac spríjemniť. Ako inak, sexom.

Trailer na poslednú, ôsmu sériu Hry o tróny

Hra o tróny, dobrodružno-fantastický seriál podľa knižnej predlohy spisovateľa Georgea R. R. Martina, sa okrem iných vecí zapísal do povedomia fanúšikov aj vďaka explicitným sexuálnym scénam a otvorenej erotike. Ak je teda niečo na vibrátoroch s tematikou Game of Thrones (ako sa v angličtine Hra o tróny nazýva) nezvyčajné, tak jedine to, že prišli na trh až teraz!

Sexuálne pomôcky v štýle seriálu Hra o tróny
Sexuálne pomôcky v štýle seriálu Hra o tróny
Zdroj: Profimedia

Ďalšie bizarné sexuálne hračky nájdete v galérii článku.

Posledná, dovedna ôsma séria odštartuje finálovú kapitolu hrdinov fiktívneho kontinentu Westeros už 14. apríla. Seriál z produkcie televíznej stanice HBO sa po prvýkrát dostal na televízne obrazovky 17. apríla 2011 a okamžite vyvolal masívny ohlas u fanúšikov, a to aj u takých, ktorí pôvodné knihy nečítali.

Anketa
Aký je váš postoj k seriálu Hra o tróny?
  • 37%
  • 5%
  • 5%
  • 53%
  • 0%

Mimoriadne pozitívny ohlas sa odzrkadlil aj vo viacerých rekordoch, ktoré seriál drží: mimo iných je, napríklad, na webe nelegálne najsťahovanejším v histórii. Niežeby to miliónovým zárobkom nejako výrazne uškodilo.

FOTO: Pozrite si sex kolekciu v štýle Hry o tróny:

Sexuálne pomôcky v štýle seriálu Hra o tróny
Sexuálne pomôcky v štýle seriálu Hra o tróny
Zdroj: Profimedia