S touto teóriou momentáne pracujú americkí kriminalisti, ktorí v stredu Christophera zadržali. Dvojnásobný otec, z ktorého sa mal už čoskoro stať trojnásobný, sa podľa nepotvrdených informácií policajtom k vraždám priznal len niekoľko hodín po televíznom vystúpení. Tam na kameru bez štipky zaváhania povedal, že netuší, kde sa jeho rodina nachádza.

Pozrite si VIDEO...

„Mám pocit, že toto ani nemôže byť skutočné. Je to ako nočná mora, z ktorej sa nemôžem zobudiť,“ povedal Chris v záberoch, ktoré obleteli celý svet. Zmiznutie manželky a dcér nahlásil polícii práve on. Shanann mu údajne neodpisovala na SMS správy, a tak sa zľakol a okamžite sa ponáhľal do ich spoločného domu, ktorý však našiel prázdny. Následne kontaktoval políciu a podpísal „pátračku“.

Bellu (†4) a Celeste (†3) chladnokrvne zavraždili. Hlavným podozrivým je ich vlastný otec.
Zdroj: Facebook

Na súde sa pohľadom vyhýbal

Telá zavraždených osôb našli policajti vo štvrtok. Shanann, Bellu a Celeste vrah najprv zabil v ich dome a mŕtvoly potom ukryl v areáli fabriky na spracovanie plynu a ropy, kde Watts pracoval. Nehybné telá hodil do veľkých nádrží s ropou, aby smrad prekryl puch rozkladajúceho sa tkaniva.

Na súde sa muž pozeral na svoje nohy a vyhýbal sa očnému kontaktu s ostatnými. Na vznesenie obžaloby má prokuratúra čas do pondelka, no málokto za daných okolností pochybuje, že zabíjal práve Christopher.

Christopher Watts sa na súde očnému kontaktu vyhýbal.
Zdroj: SITA

Motív vraždy a ani príčina smrti zatiaľ nie sú známe, na povrch však vyplávali informácie, že rodina pred niekoľkými rokmi ohlásila bankrot a čelila vážnym finančným problémom. Verejnosť rodinu Wattsovcov vnímala veľmi pozitívne a údajne boli Chris a Shannan veľmi obľúbení, no podľa medializovaných informácií bola skutočne menej idylická.

Shanann (†34) bola v čase smrti tehotná. Na snímke screenshot z SMS komunikácie medzi ňou a Chrisom. Keď mu poslala záber z ultrazvuku, manžel jej na to odpísal: „Malý oriešok! Už teraz ju – alebo ho – milujem!“.
Zdroj: Facebook

Žiarlivosť ako hlavný motív?

Manželia sa údajne hádali a Shannan dokonca chcela podať žiadosť o rozvod. Kvôli novej práci trávila doma menej času, no išlo o veľmi dobre platený džob s ročným príjmom 70-tisíc eur. Tehotná žena pracovala v spoločnosti vyrábajúcej náplaste na chudnutie a nová pracovná pozícia zahŕňala nielen firemné auto, ale aj platené „služobky“ do Mexika, Las Vegas či Dominikánskej republiky.

Dokonalý pár? Iba navonok...
Zdroj: Facebook

Viac FOTO nájdete v galérii článku.

A práve to, samozrejme, mohlo byť kameňom úrazu a zdrojom hádok. Ženu a jej dve dcérky zavraždili len niekoľko hodín po tom, čo sa vrátila z pracovnej cesty – a podozrenie, samozrejme, padá práve na žiarlivého manžela.

Paradoxne, zavraždená Shanann na sociálnych sieťach svojich kamarátov často informovala o tom, aký je Chris úžasný otec a že ich dcéry by si lepšieho ani priať nemohli.

Prípad budeme sledovať a o jeho ďalšom vývoji vás budeme informovať na Pluska.sk.

Motívom vraždy je zrejme Chrisova žiarlivosť, keďže jeho manželka bola často na služobných cestách. Prečo však zabil aj svoje dve dcéry, nevedno.
Zdroj: Facebook

Prečítajte si tiež: