Celý incident sa stal v Kambodži na rodinnej farme. Rom Nearyová († 2) sa svojej matke na niekoľko sekúnd ztratila z dohľadu. Tá jej veľmi nevenovala pozornosť, pretože sa práve starala o miminko. Otec, bohužiaľ, nebol doma, a tak nemal kto malú Rom kontrolovať.

Výbeh smrteľných krokodílov, kam spadlo bezbranné dievča.
Výbeh smrteľných krokodílov, kam spadlo bezbranné dievča.
Zdroj: twitter

Do galérie vstúpite TU <<<<<

Dievčatko vyšlo z domu a začalo sa motať okolo výbehu krokodílov. Tí boli síce oplotení, ale v ohrade bola malá diera, ktorou sa zvedavé dievča dostalo dnu. Netrvalo dlho a nebezpečne plazy zaútočili.

Rom nemala prakticky žiadnu šancu na prežitie. Zvieratá ju najskôr roztrhali a následne začali jesť. Keď sa vrátil otec domov, bolo mu čudné, že jeho dcéra nie je doma. Neskôr vyšiel von a čakal ho zrejme najhorší pohľad vo svojom živote.

Krokodília farma v Kambodži.
Krokodília farma v Kambodži.
Zdroj: twitter

Vo výbehu krokodílov bolo kopec krvi a malá, ohlodaná lebka. Ihneď mu bolo jasné, čo sa stalo. "Povedal nám, že jeho dcéra spadla do výbehu. Našiel po nej iba lebku. Ostatné zožrali krokodíly," povedal vyšetrovateľ Och Sophen.

Polícia sa prípadom bude zaoberať aj naďalej. Nakoniec ešte vydali varovanie, aby rodičia svoje deti nespúštali z očí, obzvlášť, keď chovajú smrteľne nebezpečné zvieratá.

Prečítajte si aj: