Takúto smrť si nezaslúžila! Svoje 27. narodeniny oslávila Vera iba pred niekoľkými dňami. Na dovolenke v Thajsku si na ňu počakala krutá smrť.

Okrem toho, že milovala cestovanie, venovala sa aj jóge. A práve to sa jej stalo osudným. Nadránom vo svojej izbe na hosteli sa rozhodla, že sa ponaťahuje. A to rovno na rímske okna! Po chvíli však stratila rovnováhu a z piateho poschodia sa zrútila. Namiesto tvrdého pádu na zem sa jej telo zamotalo do elektrických drôtov, na ktorých zostalo bezvládne visieť. Nešťastnú udalosť zachytili aj bezpečnostné kamery.

Veru (†27) našli nadránom visieť mŕtvu na elektrickom vedení
Veru (†27) našli nadránom visieť mŕtvu na elektrickom vedení
Zdroj: Reprophoto Youtube

Keďže boli v tom čase ulice ešte prázdne, okoloidúci si nebohú všimli až okolo ôsmej hodiny ráno. Za ten čas sa jej telo zaborilo do ostrých drôtov natoľko, že pohľad naň si budú svedkovia pamätať ešte poriadne dlho. Podľa záchranárov, ktorí museli telo vystrihávať, miesto nešťastia vyzeralo ako z hororového filmu, kedže Vera po páde na drôty vykrvácala. 

Podľa záchranárov vyzeralo miesto činu ako z hororu.
Podľa záchranárov vyzeralo miesto činu ako z hororu.
Zdroj: Reprophoto Youtube

Prípadom sa momentálne zaoberá miestna polícia, ktorá nevylučuje ani to, že sa rozhodla so svojim životom skoncovať. Podľa jej staršej sestry, ktorá bola s ňou na dovolenke, na to žiadny dôvod nemala a jej smrť tak bola iba nšťastná náhoda. 

Viac na Pluska.sk: