Nie je žiadne tajomstvo, že manželka francúzskeho prezidenta Brigitte Macron sa snaží pri každej príležitosti vyzerať dokonale. Iba na mejkap a starostlivosť o vlasy minie za rok približne 62 400 eur, čo je na jediný mesiac viac ako 5-tisíc eur. Informoval ešte v minulosti o jej rozhadzovaní britský denník The Telegraph.

FOTO NELICHOTIVÝ OUTFIT BRIGITTE NÁJDETE V GALÉRII

Brigitte sa najnovšie ukázala na francúzskom letisku Paríž-Orly, kde sa stretla s utečencami z Ukrajiny. Pri tejto príležitosti si prvá dáma obliekla sivý nohavicový kostým s bielou košeľou a na nohách mala obuté čierne členkové čižmy. O cene outfitu síce francúzske médiá neinformovali, no ako už býva zvykom, Brigitte na sebe určite nešetrila ani tentoraz.

Anketa
Páčil sa vám nohavicový kostým, ktorý mala na sebe Brigitte Macron?

Jej outfit sa však s veľkou chválou nestretol, práve naopak. Vzhľadom na jej cit pre módu šliapla poriadne vedľa. Ľuďom najviac bilo do očí jej veľké sivé sako, ktoré vyzeralo, akoby si ho požičala od svojho manžela Macrona. Veď posúďte sami!

Brigitte poďakovala aj manželka Zelenského

Olena Zelenská sa ešte v pondelok poďakovala Brigitte Macronovej a ďalším manželkám európskych lídrov za to, že urýchlene reagovali na jej prosby o poskytnutie starostlivosti pre choré ukrajinské deti. Pre noviny Le Parisien napísala, že sa chce poďakovať všetkým zúčastneným prvým dámam Európy, no najmä pani Macronovej, ktorá je jej priateľka a s ktorou sú v pravidelnom kontakte.

Prečítajte si tiež: