Čoskoro sa atraktívna Tereza, ktorá dostala v Česku titul "najslávnejšia pašeráčka", vráti z pakistanskej väznice späť do vlasti. Mladá Češka tak bude môcť konečne všetkým vyrozprávať svoj príbeh, na ktorý tak skoro nezabudne. 

FOTO: AKO SA TEREZA ZMENILA V BASE? TAKTO S ŇOU IŠIEL ČAS

Tereza H. patrila od začiatku medzi atraktívne tínedžerky. Aj keď bola krásna, v učení až tak nevynikala. Ako informuje český denník Blesk, Tereza navštevovala cirkevné gymnázium. Namiesto učenia sa však oveľa radšej poflakovala a školu nedokončila. Ako to už býva zvykom, nájsť si zamestnanie bez strednej školy nie je vôbec jednoduché, preto na začiatok začala pracovať za pásom. Tam však Tereza nevydržala a túžba stať sa modelkou ju poháňala plnou parou vpred. 

Luxusná spoločníčka

Svoj sen si mladé dievča nakoniec splnilo - teda, aspoň zčasti. Na sociálnej sieti jej pribúdali profesionálne fotografie, na ktorých pózovala v luxusnom oblečení alebo pri drahom aute. Čo ju však skutočne živilo, celkom známe nie je. Povráva sa, že po tom ako si dala zväčšiť prsia, pracovala ako luxusná spoločníčka vo Švajčiarsku.

Tereza sa chcela živiť modelingom.
Zdroj: Facebook

Tereza v podstate mala všetko, po čom dievčatá v jej veku túžia. Keďže bola pekná, neustále ju obklopovali muži, nosila drahé oblečenie a slušne zarábala. To sa však začiatkom januára 2018 zmenilo. V tom čase iba 21-ročnú Terezu zadržali colníci na medzinárodnom letisku v pakistanskom meste Láhaur pri údajnom pokuse previezť z Pakistanu do saudskoarabskej metropoly Abú Zabí deväť kilogramov heroínu.  V Pakistane za pašovanie a prechovávanie narkotík môže byť pritom podľa zákona vymeraný trest smrti, ten sa však spravidla neuplatňuje voči cudzincom.

Článok pokračuje na druhej strane >>>