FOTO nájdete v galérii >>>

Ako píše britský denník The Sun, pedofilný miliardár Jeffrey Epstein bol obvinený z obchodovania s ľuďmi počas svojho "humanitárneho" výletu do Afriky. Na palube lietadla sa okrem Epsteina a jeho poskokov nachádzal aj bývalý americký prezident Bill Clinton, herec Kevin Spacey a komik Chris Tucker. To, čo sa dialo na palube lietadla, odhalila na súde tohto roku Juliette Bryant, ktorá sa v roku 2002 snažila v New Yorku presadiť ako modelka. 

V súdnych spisoch sa uvádza: "Juliette Bryant sa chcela stať modelkou, no namiesto toho bola vystavená extrémnemu a opakovanému sexuálnemu zneužívaniu. Epsteinovo sexuálne zneužívanie Juliette bolo ponižujúce, plakala každú noc a nevedela spať." Epstein s bývalou hlavou štátu absolvoval v roku 2002 5-dňovú cestu po Južnej Amerike. Práve kvôli nadácii Billa Clinta sa v tom roku zvýšilo povedomie o chudobe v Afrike a o prenose ochorenia AIDS. A zatiaľ čo svet Clinta ospevoval, na palube Epsteinovho súkromného lietadla sa údajne odohrávali samé nechutnosti.

Bill Clinton počas päťdňovej cesty po Afrike.
Bill Clinton počas päťdňovej cesty po Afrike.
Zdroj: Youtube

Chcela byť modelkou... skončila pri Epsteinovi

Juliette mala podobný sen ako množstvo mladých dievčat. Chcela byť modelkou. Ako jedna z mnohých však mala to nešťastie a dostala sa do rúk perverzného Epsteina. Keď ju zavolal na večeru, Juliette sa potešila. "O Epsteinovi sa hovorilo ako o kráľovi Ameriky. Myslela som si, že mi pomôže," priznáva. Ako 20-ročná sa zrazu ocitla v Kapskom meste po boku bohatého pedofila Epsteina, bývalého amerického prezidenta, slávneho herca a komika. "Keď sme sedeli v aute, sprevádzali nás policajné autá," spomína si. Po spoločnom africkom výlete skončila Juliette na Epsteinovom karibskom ostrove, kde ju opakovane sexuálne zneužíval a stala sa, podobne ako desiatky iných žien, jeho sexuálnou otrokyňou. 

Ako sa k obineniam postavil bývalý prezident USA? Článok pokračuje na druhej strane >>>