Na jednej z amerických križovatiek v meste Los Angeles sa udiala hrôzostrašná nehoda. Z neznámych dôvodov prešla vodička križovatku na červenú a z boku to napálila priamo do sivého SUV, v ktorom viezla babička svojho malého vnuka. Auto sa prevrátilo na strechu a chlapec v ňom zostal uväznený. Ako neskôr ukázali priemyselné kamery, hrdina Danny sa nachádzal v blízkosti nehody a bez váhania zakročil.

FOTKY Z NEHODY NÁJDETE V GALÉRII <<<<

Americký herec zachránil dieťa z nabúraného auta.
Americký herec zachránil dieťa z nabúraného auta.
Zdroj: youtube

Vplazil sa do auta a dieťa z nepríjemnej situácie bleskovo dostal. Nakoniec sa ukázalo, že chlapec je autista. Pre herca to však nebola žiadna prekážka. Trejo sa v rámci charitatívnej činnosti mimo hrania venuje práve postihnutým deťom, a preto presne vedel, ako sa má zachovať. "Hovorím si, musím vyžiť svoje superschopnosti. Urobím to silou! A už som ho mal..," popísal udalosť hollywoodsky drsniak.

FOTKY Z NEHODY NÁJDETE V GALÉRII <<<<

Nikomu sa našťastie nič vážne nestalo.
Nikomu sa našťastie nič vážne nestalo.
Zdroj: youtube

Všetkých účastníkov previezli do nemocnice, no našťastie nikto z nich neutrpel vážne zranenia. "Chlapca zachránil pás, na moju dušu!" dodal Trejo, ktorý aj napriek svojej temnej minulosti, do ktorej patrí užívanie drog, aktívna činnosť v gangoch a dokonca 11 rokov strávených za mrežami, využil druhú šancu a momentálne žije pokojný a pokojný život. Venuje sa charite, nakrúca jeden film za druhým a dokonca vlastní sieť reštaurácii v L.A.