Viac FOTO Virginie z obdobia sexuálneho otroctva nájdete TU!

Do zamotaného a hlavne dômyselne utajovaného prípadu amerického milionára Jeffreyho Epsteina vniesla ďalšie obvinenia aj jeho údajná sexuálna otrokyňa Virginia. Tú mal od jej 15 rokov nielen sexuálne zneužívať, ale rovnako ju aj ponúkať priateľom, ktorí ju následne znásilňovali. Aj keď si mladé dievča uvedomovalo, do akej šlamastiky sa to vlastne dostalo, nedokázalo sa od milionára oslobodiť. Podľa jej slov sa jej zakaždým, keď sa pokúsila odísť, vyhrážal smrťou a svojimi kontaktmi.

Keďže bola Virginia v tej dobe v podstate ešte dieťaťom, nedokázala sa so strachom popasovať inak ako maximálnou poslušnosťou. „Keby som opustila Epsteina, poznal všetkých mocných ľudí. Mohol ma nechať zabiť alebo uniesť a vždy som vedela, že to dokáže, “povedala Roberts v jednom z rozhovorov.

Virginia zverejnila fotografie z ciest.
Zdroj: youtube

Po rokoch rokoch mlčania a strachu sa svoj šialený príbeh rozhodla vyrozprávať, aby nielen dodala odvahu ostatným obetiam, ale hlavne, aby sa násilnícky a zvrátený Epstein dočkal konečne sprovodlivého trestu.

Bolo to ako nejaká sexuálna škola

K výpovediam neváhala pridať aj fotografie, ktoré sa zaradili medzi dôkazy o zneužívaní. Ide o snímky z obdobia, kedy ju Epstein vláčil po svete, aby ju následne na cestách ponúkal priateľom.

„Počas nasledujúcich niekoľkých týždňov ma Jeffrey Epstein a Ghislaine Maxwell naučili robiť to, čo chceli, vrátane sexuálnych aktivít a používania sexuálnych hračiek,“ napísala. „Školenia sa uskutočnili v New Yorku a na Floride, v sídle Epsteina. Bolo to v podstate každý deň a bolo to ako chodiť do školy. Tiež som s ním musela mať mnohokrát sex, ku ktorému ma prinútil.“ Takto si z nej postupne vycvičil sexuálnu otrokyňu, ktorá dokázala splniť každú, aj tú najúchylnejšiu fantáziu a ktorú mohli do nekonečna znásilňovať bez akýchkoľvek obmedzení.

So sexuálnou výchovou mala pomáhať aj Epsteinova asistentka (vpravo)
Zdroj: youtube

„Epstein mi toho veľa sľúbil a vedela som, že, keby som odišla, mala by som veľké problémy. Tiež som vedela, že som svedkom mnohých nezákonných a veľmi zlých konaní,“ uviedla uviedla vo svojej výpovedi.

„Keby som opustila Epsteina, poznal všetkých mocných ľudí. Mohol ma nechať zabiť alebo uniesť a vždy som vedela, že je toho schopný, keby som ho neposlúchla. Dal mi vedieť, že pozná veľa ľudí na vysokých miestach. Bola som veľmi vystrašená, najmä ako dieťa.“

„Keď som bola s ním, Epstein mal denne sex s maloletými dievčatami. Jeho záujem o tento druh sexu bol zrejmý ľuďom v jeho okolí,“ poznamenala Robertsová.

„Aktivity boli také očividné a odvážne, že ktokoľvek, kto trávil nejaký významný čas v jednej z Epsteinových rezidencií, si bol jasne vedomý toho, čo sa deje.“

Virginia v časoch, keďslúžila Epsteinovi ako sexuálna otrokyňa.
Zdroj: youtube

Virginia Robertsová v minulosti v súdnych dokumentoch v USA tvrdila, že spala dokonca aj s princom Andrewom, bývalým priateľom Epsteina - on však vždy popieral akékoľvek zapojenie a obvinenia boli neskôr zo záznamu vyradené ako „nepodstatné a nedôstojné“. Ako dôkaz však pridala aj fotografiu, na ktorej je práve s kontroverzným princom, rovnako ako aj fotografie z výletov a ciest s Epsteinom, na ktorých ju ponúkal priateľom ako sexuálnu hračku a otrokyňu.

Prípad bol prešetrovaný už pred niekoľkými rokmi, všetko sa však ututlalo a Virginii bolo doručené len akési podivné rozhodnutie, ktoré v podstate celý prípad zamietlo pod koberec. Okrem nej sa do prípadu obula aj druhá dievčina, ktorá podala svoje svedectvo. Vcelku sa však odhaduje, že Epsteinových obetí je omnoho viac.

Do prípadu je namočený aj prezident

Aby to však nestačilo, spolu s obvinením sa roztrhlo vrece aj s haldou špiny týkajúcej sa významných a bohatých ľudí. Medzi nimi sa dokonca nachádza aj súčasný americký prezident Donald Trump.

Americký prezident Donald Trump s manželkou Melaniou pózujú s Epsteinom a jeho asistentkou.
Zdroj: Davidoff Studios Photography

Pezident Donald Trump údajne zohral ústrednú úlohu pri začatí trestného vyšetrovania Jeffreyho Epsteina v roku 2005 šerifskou kanceláriou v Palm Beach.

Michael Wolff, ktorý bol blízky obom mužom, v knihe Fire and Fury píše, že Epstein bol vydaný úradom krátko po tom, ako sa vyhrážal odhalením Trumpa ako finančného podvodníka.

Všetko sa začalo v roku 2004, keď Epstein, ktorý bol v tom čase ešte priateľom Trumpa, pozval realitného magnáta, aby videl uzavretú nehnuteľnosť, ktorú plánoval kúpiť a potom speňažiť. Donald sa však chopil svojej šance a za chrbtom ponúkol o 5 miliónov viac ako Epstein. Po menšej rekonštrukcii nehnuteľnosť predal. Všetko to skončilo tým, že Trump zinkasoval viac ako 50 miliónov dolárov a Epstein skončil na istý čas za mrežami.

Prečítajte si aj: