Najnovšie FOTO z prípadu madeleine nájdete TU!

Blízky priateľ hlavného podozrivého v prípade zmiznutej Madeleine konečne prehovoril a vniesol trocha svetla do jedného z najmedializovanejších prípadov v dejinách. Michael Tatschl, bol blízkym priateľom podozrivého Brucknera v čase, keď v roku 2007 z hotelovej izby v známom portugalskom letovisku zmizlo trojročné dievčatko Madeleine. Jej rodičia sa ani po rokoch beznádejného pátrania a falošných stôp nevzdali nádeje, že ich milovaná dcérka stále žije. Vytriezvenie prišlo až pred niekoľkými dňami, keď hlavný prokurátor rodičom zmiznutého dievčatka povedal zdrvujúcu správu. Madeleine je podľa vyšetrovateľov a objavených dôkazov mŕtva.

Presvedčenie, že dievčatko už dávno nie je medzi živými potvrdzuje aj najnovšia výpoveď blízkeho kamaráta podozrivého Christiana Brucknera. Michael Tatschl v nedeľu vyhlásil, že je presvedčený, že v zmiznutí Madeleine má prsty práve Bruckner. Jeho presvedčenie vychádza z faktu, že v dobe únosu dievčatka bol spolubývajúcim podozrivého muža.

Anketa
Veríte, že unesená Madeleine stále žije?
  • 15%
  • 85%

Michael Tatschl, ktorý žil s Bruecknerom na chatrnom statku v blízkosti portugalského letoviska Praia da Luz, ho označil za zvrhlíka, ktorý bol viac, ako schopný uniesť dieťa. Pre médiá uviedol, že jeho priateľ sa chválil obchodovaním s drogami a vlámaním do bytov a raz hovoril o predaji detí do Maroka.

Brueckner popiera akúkoľvek účasť na zmiznutí Madeleine. Medzitým sa v utorok ukázalo, že ho možno prepustiť z väzenia už budúci mesiac.
Brueckner popiera akúkoľvek účasť na zmiznutí Madeleine. Medzitým sa v utorok ukázalo, že ho možno prepustiť z väzenia už budúci mesiac.
Zdroj: reprofoto dailymail

Kriminalisti však podozrivého násilníka podľa nemenovaného zdroja vypočúvali už v roku 2013. Dotyčný sa s Christianom B. v tej dobe priatelil. Pedofil sa údajne polícii vysmieval. Keď dostal oficiálny list od kriminalistov, vraj na neho bol hrdý. "Zasmial sa a povedal, že je to predvolanie. Stál tam a mával tým kusom papiera, mám pocit, že to pre neho bola taká malá trofej," opísal bývalý kamarát pre Daily Mirror.

Článok pokračuje na ďalšej strane.