Bývalý drogový vodca, Juan Carlos Ramirez Abadia, tiež známy ako "Chupeta“ alebo "lízatko“ spravil kvôli svojej slobode naozaj všetko. Dokonca bol ochotný podstúpiť aj plastickú operáciu, ktorá ho zmenila na nepoznanie. Kolumbijský vodca, ktorý úzko spolupracoval s najväčším drogovým dílerom v súčasnosti, El Chapom, si neváhal ľahnúť pod nôž a zmeniť svoj výzor od základov.

Juan Carlos Ramirez Abadia po plastickej operácii.
Juan Carlos Ramirez Abadia po plastickej operácii.
Zdroj: profimedia.cz

Viac fotiek po operácii nájdete v GALÉRII

Lekári mu ešte predtým, než ho polícia zatkla, upravili čeľusť, lícne kosti, oči, ústa, uši aj nos. Na prvom súdnom pojednávaní, mala jeho koža dokonca úplne inú farbu. Kvôli operácii sa tak mohol istý čas pohybovať voľne medzi ľuďmi, či podľa jeho slov, sa bicyklovať aj cez deň a nie iba v noci.
 
Drogy jeho kartel pašoval do všetkých veľkých amerických miest a ročne si tak na svoj účet pripísal niekoľko miliónov dolárov, ak nie viac. Polícia ho aj napriek úplnej zmene imidžu v roku 2007 vypátrala a poslala za mreže. Doposiaľ si muži zákona myslia, že Chupeta má na svedomí 150 ľudských životov, no v skutočnosti ich môže byť oveľa viac.

Viac na pluska.sk: