Grzegorz Raczak v týchto dňoch rozbieha svoju predvolebnú kampaň. Napriek tomu si však naivne myslel, že sa mu jeho škandalóznu minulosť podarí zatajiť. Po smrti svojej manželky sa totiž rozhodol hľadať útechu v náručí stripteriek. A to aj napriek tomu, že presadzuje tradičné kresťanské hodnoty. 

Podobizeň pápeža Jána Pavla dokonca použil aj v jednej zo svojich publikácií. Grzegorz o sebe taktiež tvrdí, že je hlboko veriacim človekom. Úlety s viac prostitútkami, ktoré by mohli byť jeho vnučkami, nepovažuje za svoje pochybenie. ,, Neurobil som nič zlé. Priznávam, že som si zaplatil stretnutia s touto ženou. Zaplatil som však pretože nechcem nikomu ublížiť. Nechcem sa oženiť ani nikomu nič sľubovať,''obhájil sa poslanec. 

Poslanec vinu nepociťuje.
Poslanec vinu nepociťuje.
Zdroj: wikimedia

Celá udalosť vyšla na povrch po tom, čo sa ho 23-ročná striptérka rozhodla vydierať. Mladá žena žiadala od vplyvného politika približne 9000 eur. To kardiológ zamietol a keďže jej vydieranie naberalo na vážnosti, rozhodol sa ju udať na polícii. Teraz však musí svojím voličom vysvetľovať prečo konal v rozpore so svojimi hodnotami. 

Prečítajte si aj: