Mladý pár sa spoznal na večierku v roku 2015. „Bol vysoký a pekný. V tú noc ma odniesol do postele, keď som sa opila a choval sa ako džentlmen,“ opisuje ich zoznámenie Carleigh. Ďalší deň sa mu poďakovala na facebooku, nakoniec spolu začali randiť. Podľa jej slov bol na začiatku ich vzťahu Ryan naozaj príkladný priateľ. „Kupoval mi benzín do auta a pozýval ma na romantické večere,“spomína.

Na jeseň toho istého roku to medzi nimi začalo byť vážne. No s tým prišli aj Ryanove výkyvy nálad, informuje portál Blesk.cz. Prvýkrát jeho odvrátenú stránku spoznala na svadbe, na ktorú boli spoločne pozvaní. „Ryan na mňa vyletel, keď som tancovala s jeho 9-ročným príbuzným. Prinútil ma odísť a v hotelovej izbe ma udrel do brucha. Hneď po tom sa mi ospravedlnil, tak som mu odpustila,“ hovorí Carleigh.

Keď sa pár nasťahoval do spoločného bytu, Ryan sa začal chovať príliš majetnícky, dokonca Carleigh zakazoval vodiť si domov návštevy. Tá sa s ním chcela rozísť, no po strachu vyhrážok s ním ostala. „Navonok sme boli perfektný pár a všetci si mysleli, že sa budeme brať. Ale v skutočnosti som sa ho desila,“popisuje ich vzťah. Ďalší Ryanov nával zlosti sa jej takmer stal osudným.