Niekoľko dní dozadu sa stala v americkom štáte Michigan otrasná vec. Deväťročný chlapec chladnokrvne zastrelil svoju adoptívnu matku. Podľa polície to urobil puškou, ktorú vlastnil jeho otec. Všetko sa malo udiať priamo v ich rodinnom dome v komplexe Fawn River Township. Miestny šerif chlapca obvinil pochopiteľne z vražny prvého stupňa, no vzhľadom na jeho vek bolo stíhanie zastavené. Dieťa zverili do rúk psychiatrom aby preverili jeho duševné zdravie.

Dom, v ktorom sa všetko udialo
Dom, v ktorom sa všetko udialo
Zdroj: youtube, twitter, facebook

VIAC fotiek nájdete TU

V minulosti už mal maloletý chlapec podobné chúťky. Jednému mladému dievčatku z ich susedstva sa pred niekoľkými mesiacmi vyhrážal smrťou. „Povedal jej, že by najradšej zobral nôž, pobodal ju a sledoval, ako umiera. Chcel vidieť, ako plačem nad jej telom," povedala suseda a matka dievčaťa, ktorému bolo vyhrážané, Alecia Pieronskiová. 

Paulina Randolová, zavraždená matka
Paulina Randolová, zavraždená matka
Zdroj: youtube, twitter, facebook

Sestra však svojho brata bráni. „Nie je to zlé dieťa. Svoju matku nadovšetko miloval. Nechcem, aby si ľudia mysleli, že to tak nie je. Nevie, čo urobil. Vôbec tomu nerozumie. Neuvedomuje si, čo sa tu teraz deje. Netuší, prečo nemôže ísť domov," hovorí. Podľa nej sa nebohá matka svojho nevlastného syna bála už dlho. Tvrdila, že nechce, aby z neho vyrástol masový vrah. 9-ročného študenta základnej školy čakajú psychiatrické vyšetrenia, po ktorých sa uvidí, ako to s ním bude ďalej. Jedno je však isté, keď ma dieťa v ranom veku chuť niekoho zavraždiť, medzi bežnými ľudmi by sa pohybovať nemalo.